Sayfa 35/54 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon
Arama sonucu : 430 madde; 273 - 280 arası.

Konu: RUBNS Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,124
    Yılsonuna kadar kalanları da satacaklar.
    Eylül/2022.faaliyet raporunda gerekli açıklamayı yapmışlardı.
    Şimdi dairelerin satışları oluyor ve bitene kadar da kap.haberleri düşecek.
    Haliyle de kap.haberi geldikçe hisseler de borsada hareketli olacaktır diye düşünüyorum./ytd..

2.  Alıntı Originally Posted by kalender Yazıyı Oku
    24.11.2022 : A Blokta yer alan 3+1 tipindeki bir adet daire toplam 18.639.700 TL tutarla sözleşme ile peşin bedelle satılmıştır. Satış tutarının tamamı nakden tahsil edilmiştir.
    22.11.2022 : B Blokta yer alan 3+1 tipindeki bir adet daire toplam 18.608.247 TL tutarla sözleşme ile peşin bedelle satılmıştır. Satış tutarının tamamı nakden tahsil edilmiştir.
    22.11.2022 : A Blokta yer alan 3+1 tipindeki bir adet daire toplam 18.620.000 TL tutarla sözleşme ile peşin bedelle satılmıştır. Satış tutarının tamamı nakden tahsil edilmiştir.

Satışlar iyi gidiyor, 3. daire satılmış toplam 55 milyon nakit.
    "B Blokta yer alan 3+1 tipindeki bir adet daire toplam 18.638.000 TL tutarla sözleşme ile peşin bedelle satılmıştır. "

Bir daire daha satılmış. Son çeyrekte satış toplamı 73 milyonu geçti.

3. 1 Aralık 2022: Şirketimizin devam eden yatırımları arasında yer alan Ataköy Prestij Konakları projesinde A Blokta yer alan 3+1 dubleks tipindeki bir adet daire 24.046.116 TL tutarla, B blokta yer alan 3+1 dubleks tipindeki bir adet daire 23.962.038 TL tutarla sözleşme ile peşin bedelle satılmıştır. Satış tutarının tamamı olan 48.008.154 TL. nakden tahsil edilmiştir.

Son çeyrek satışlar 121 milyon oldu.

4. Bu sabah açılışı kim yaptıysa helal olsun, güzel bir giriş oldu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,124
    Bu sabah açılışı kim yaptıysa helal olsun, güzel bir giriş oldu..

Patron tlv.da açıklama yapmış. internette var.
    --Şirkete ilave olarak 68.dönüm arazi vermişler. Oraya tekstil merkezlerini kuracaklarmış.
    --Haber henüz kap.ta açıklanmadı. Gerekli teşvikleri de alınacakmış.
    --Rubens.in yeni fab.kası üretime geçtikten sonra %.100.ihracat odaklı çalışacakmış. ben röportajı dinledim böyle der.
    Roportajı araştırırsan internette bulabilirsin./ytd..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,124

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,124
    https://twitter.com/Peakybl23/status...219072/photo/1

Pamuk üreticilerinin
    mazot ve gübre destekleri dönümde 76.tl.dan 271.tl.ya çıktı...

(Malum bu sene pamuk fiatları çok düşüktü üretici malıyetini alamadıgından dert yanıyordu.)
    Bu durum Rubens.e yarar sanırım. Tabii üreticisi daha fazla pamuk yetiştirirse..

8. Yayını izledim, teşekkür ediyorum.
    Osman Beyin daha önceki katıldığı yayınları da izlemiştim, Rubenise yatırım yapmak isteyenler bence hem bunu hem önceki yayınları izlesinler. Çok dürüst, adam gibi bir adam Osman Bey. Uzun vade açısından en önemli şeylerin başında belki de şirket sahibinin güvenilirliği vardır, bu son yayında da şirkete olan güvenim daha da arttı.

Teknik tekstil yatırımı ile ilgili KAP açıklanmadı, ruhsatın çıkmasını bekliyorlarmış ama önceki yayınlarda da bahsetmişti o yatırımdan. Orada kurulacak fabrikaya da GES kurma planları var. Son yayında daha fazla açıklama geldi, faaliyete geçtiğinde çalışan sayısı 1700 e çıkacak dendi, Şu an 400, boya fabrikası ile 700 e çıkacaktı, teknik tekstil yatırımı daha büyük olacak demek ki.

Temettü vereceğini daha önce açıkladılar zaten ama yatırımlar devam ederken de önümüzdeki yıldan itibaren şirketin temettü dağıtacağını da öğrenmiş olduk.

Yayının bence en güzel haberiyse 2024-2025 yıllarında kendi konfeksiyon markasını oluşturmak için harekete geçileceğini duymak oldu. Bunun daha sonraki yıllarda olacağını düşünüyordum, şirket beklediğimden daha hızlı ilerleyecek inşallah.

Uzun vadede şirket hem temettü hem büyüme hissesi arayanların gözdeleri arasında olacak inşallah, hisseyi fiyatı henüz ucuzken alıp kendi markasını oluşturana kadar unutmak en doğrusu gibi görünüyor.

Sayfa 35/54 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •