Sayfa 350/964 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

volboru ve dr.tırısı özledik aman onlar bize lazım

2. yeni açıklanan kap haberinde otel gelirlerinin arttığı görülüyor

9 aylıkta zarar daha da azalır bence madem gelirler attı

hadi 12 aylıkta eğer 31 aralığa e kadar yuklu banka borcu yapılandırılırsa ve otellerin ust kullanım bedelleri 150 milyon TL civarı eklenecek bilancoda ve arsa satış fabrika satışlarda gelir hanesine yazılacak ve dahada önemlisi yeni fabrika satış haberleri de gelebilir çünkü görüşmeler devam ediyor diye belirtildi bunlar

yani 12 aylık bilançoda özkaynaklar banka borcunun halledilmesi+otel üst kullanım bedelleri+ arsa fabrika satışı ve satışlarından elde edilecek gelirlerle DEHŞET BİR KAR AÇIKLANABİLİR.

VE AKABİNDE ŞUBAT 2018 DE AÇIKLANAN BİLANÇODAN SONRA GÖZALTI PAZARINDAN YANİ YAKIN İZLEME PAZARINDAN ÇIKIŞ BAŞVURUSU YAPILABİLİR

ANSA DİYE Bİ ŞİRKET VAR Kİ GAYRIMENKULU BİZİM HLDİNG KADAR BİLE YOK
    YENİ ADIYLA MARKA
    alın size grafiği https://www.oyakyatirim.com.tr/hisse-detay/MARKA

GÖZALTINDAN ÇIKMADAN ÖNCE KAR AÇIKLADI VE BAŞVURUSUNU YAPTI: 0,20 Lİ KURUŞLARDAN 2 tl LERİN ÜZERİNE ATTI.BİZİM HOLDİNGTEKİ MAL VARLIĞI NA KONUM İTİBARIYE BİLE PAHA BİÇİLEMEZKEN

düşün taşın kaşın?

al demem sat demem bana ne beni hiç alakadar etmez

ama benim mantığıma yatıyor arkadaş
    borsanın ruhundan anlayan az çok takip den araştıran çözümleyen biri olarak konuşuyorumm..

tren biletleri tükenmek üzere, ister alırsın ister almazsın bana ne? bu dediklerimin hepsi kap açıklamalarında belirtildi. Kusura bakma açıp okuyocan araştıracan ....

yatırım tavsiyesi değildir

3. Personel alacaklarının ödendiğini duymuştum ki kap açıklamasıyla doğrulandı. Görüyoruz ki şirket bir düzene oturtma çabasında bu çok güzel. Borçlarını ödeyen bir şirketin niyeti iyidir başka söze gerek yok.
    Yatırım tavsiyesi verebilecek bilgi birikimi ve tecrübem yoktur. Bu yüzden yazdıklarım tavsiye niteliği taşıyamaz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Bu kadar güzel habere tık yokkkkk... Yönetim hisse senetlerine ilgiyi artırmalı........ Ama huylu huyundan vaz geçmiyorrrrrrrrr

6.  Alıntı Originally Posted by baba yorgun Yazıyı Oku
    Bu kadar güzel habere tık yokkkkk... Yönetim hisse senetlerine ilgiyi artırmalı........ Ama huylu huyundan vaz geçmiyorrrrrrrrr
    Hisse baskılanıyor ama bi yere kadar. Dirençler kırılır elbet

Yatırım tavsiyesi değildir.

7. 9 aylık ta 20-30 milyon tl kar yazabilirmi? çünkü megeya olan borcunu otel vererek ödedi bayağı kar etti o borctan ne dersiniz millet?

8. 30 hazirandan sonra bircok borcunu sıfırladı..... o sıfırlanan borclar kar yazabilirmi

Sayfa 350/964 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •