Sayfa 350/399 İlkİlk ... 250300340348349350351352360 ... SonSon
Arama sonucu : 3189 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    divan hikayesi ne hocam...divan otellerle mi birlestirecekler yoksa...
    Bir çok senaryoya açık bir şirket...

2.  Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    Bir çok senaryoya açık bir şirket...
    Anlamadigim tek sey borsa tarihi rekor kirarken millet diger hisselerden karla cikacak...fellak fellah prim yapmamis kagit arayacaklar...insallah burayi keşfeterlerde tahtaciya iyi bir ders olur...ne demek yaaa yillik fark yuzde 16 eksi...millet parayi katladi biz paramizi erittik yuzde 16

3.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    Anlamadigim tek sey borsa tarihi rekor kirarken millet diger hisselerden karla cikacak...fellak fellah prim yapmamis kagit arayacaklar...insallah burayi keşfeterlerde tahtaciya iyi bir ders olur...ne demek yaaa yillik fark yuzde 16 eksi...millet parayi katladi biz paramizi erittik yuzde 16
    Hikayeye ne kadar vakıfsınız bilmiyorum ama bazı şeylere mecburlar. Seneye yerleşirim otele yoksa

4.  Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    Hikayeye ne kadar vakıfsınız bilmiyorum ama bazı şeylere mecburlar. Seneye yerleşirim otele yoksa
    hocam bi ikimiz kaldik...1 yildir bu nalet kagittayim... kisaca hikayeyi yazarsan sevinirim...bazi seylere mecburlar demissin neye mesela???

5.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    hocam bi ikimiz kaldik...1 yildir bu nalet kagittayim... kisaca hikayeyi yazarsan sevinirim...bazi seylere mecburlar demissin neye mesela???
    Bu kadar beklemişsiniz, biraz daha bekleyin derim. Otelin bitmesine bir şey kalmadı.

Ben 4 senedir Maalt taşıyorum.

Benim yazabileceğim en iyi hikaye;
    Otel bittikten sonra resmi olarak Divan grubuna geçmesi ve Koç'un elinde son kalan kalesi Divan'ı güçlü nakit yaratmak için halka arz etmesi veya satması. Bu en yüksek hikayesi, bunun dışında zaten sadece Antalya'nın en değerli arazisini bile üzerinde Koç grubunun en değerli oteliyle beraber $70 milyona satamazsınız...

6.  Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    Bu kadar beklemişsiniz, biraz daha bekleyin derim. Otelin bitmesine bir şey kalmadı.

Ben 4 senedir Maalt taşıyorum.

Benim yazabileceğim en iyi hikaye;
    Otel bittikten sonra resmi olarak Divan grubuna geçmesi ve Koç'un elinde son kalan kalesi Divan'ı güçlü nakit yaratmak için halka arz etmesi veya satması. Bu en yüksek hikayesi, bunun dışında zaten sadece Antalya'nın en değerli arazisini bile üzerinde Koç grubunun en değerli oteliyle beraber $70 milyona satamazsınız...
    tesekkurler cevabin icin

7. zaten 50 milyon dolar yatirim karari aldilar...insaat yapmak icin...70 milyon dolar az degilmi ustad

8.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    zaten 50 milyon dolar yatirim karari aldilar...insaat yapmak icin...70 milyon dolar az degilmi ustad
    Yanlış anladınız... Şuan ki borsa değerlemesi 70 milyon dolar. Sizin de dediğiniz gibi 50 milyon dolar yatırım var, Marmaris'de kirada otel var(parası peşin alınmış 20 milyon dolar), Antalya'nın en değerli lokasyonuna sahip, marinaya uygun falezi olan, kongre merkezli vsvsvs KOÇ Holding'in göz bebeklerinden Divan Talya Otel... Daha bir çok şey sayarım ama artık yoruldum. Sadece bekleyip, sonucu keyifle izlemek istiyorum.

Sayfa 350/399 İlkİlk ... 250300340348349350351352360 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •