Sayfa 351/388 ÝlkÝlk ... 251301341349350351352353361 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 2,801 - 2,808 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1. Evet nedir durum?

Olumlu haber sonrasý yine mal daðýtýma operasyonu mu yoksa bu seferki durum farklý mý?

2. Sonunu düþünen kahraman olamaz....... Ft-2 Allah razý olsun yazdýðýn kafa karýþtýrýcý bilgiler için.
    "Hayalleriniz için sessiz bir þekilde savaþýn. Çünkü onlarý gerçekleþtirirken yaratmýþ olduðu etki insanlarýn tahammül edemediði bir þeydir."

Alýntý Originally Posted by egeduk Yazýyý Oku
    evet nedir durum?

Olumlu haber sonrasý yine mal daðýtýma operasyonu mu yoksa bu seferki durum farklý mý?
    buralardan mal kaptýrmak acý olur. çok dikkatli olmak lazým. Benim dikkat anlayýþým gel gel lere takýlmamak. Beklemek

4.  Alýntý Originally Posted by regal1 Yazýyý Oku
    buralardan mal kaptýrmak acý olur. çok dikkatli olmak lazým. Benim dikkat anlayýþým gel gel lere takýlmamak. Beklemek
    Sat düþünce al. Bunlar benim de becerebileceðim iþler deðil.
    Alýrým ve 2-3 yýl beklerim.
    Strateji bu.

5. Göstere göstere çýkmasý sonunda hep negatif þeyler yaþanmýþ bir hisse. Bugün de nötr e yakýn takýlmýþ sonra gitmiþ. Umarým yarýn direkt gider de salmaz. A1 ve bank of gibi iki hýrsýza guvenmesem de 21.8 üzerine atarsa atlicam vurkac için
    Hayýrlýsý

Alýntý Originally Posted by fenerbahceli Yazýyý Oku
    Göstere göstere çýkmasý sonunda hep negatif þeyler yaþanmýþ bir hisse. Bugün de nötr e yakýn takýlmýþ sonra gitmiþ. Umarým yarýn direkt gider de salmaz. A1 ve bank of gibi iki hýrsýza guvenmesem de 21.8 üzerine atarsa atlicam vurkac için
    Hayýrlýsý
    bu kaðýt bugünden sonra daha yakýcý olacak gibi geliyor bana. sanýrým 24 ü onlarda baz alýp yukarý gidiyor hissi verip bi da aþaðý vurabilirler. adamlar þeytaný bile kötü emellerine alet ediyorlar.

7.  Alýntý Originally Posted by fenerbahceli Yazýyý Oku
    Göstere göstere çýkmasý sonunda hep negatif þeyler yaþanmýþ bir hisse. Bugün de nötr e yakýn takýlmýþ sonra gitmiþ. Umarým yarýn direkt gider de salmaz. A1 ve bank of gibi iki hýrsýza guvenmesem de 21.8 üzerine atarsa atlicam vurkac için
    Hayýrlýsý
    Yarýnýn tavaný 22,32
    21,80’den alsanýz tavanýn bir týk altýndan almýþ olursunuz.
    Yarýn direk tavana yürümezse git gel yaparsa, biraz daha bekleyin der ve almazsýnýz gibi geliyor bana.
    Nasipten öte köy yok.

8.  Alýntý Originally Posted by EGEDUK Yazýyý Oku
    Yarýnýn tavaný 22,32
    21,80’den alsanýz tavanýn bir týk altýndan almýþ olursunuz.
    Yarýn direk tavana yürümezse git gel yaparsa, biraz daha bekleyin der ve almazsýnýz gibi geliyor bana.
    Nasipten öte köy yok.
    Bazýlarý tepeden almayý sever 😂

Sayfa 351/388 ÝlkÝlk ... 251301341349350351352353361 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •