Sayfa 353/1001 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Çocuğumun eşi denilebilir mantıklı

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Benim adayım ''Küçük Enişte ''. Çok seviyorum o filmi . Olmadı ne diyem Mahmut mu diyem .

2. Seni sevmedim sütoğlan zaten babanı da sevmezdim

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Kötü avrat gibi insanın yaşam enerjisini emiyorlar yav. ( avrat kelimesi deyimsel kullanıldı. Yoksa garı yani . )

Bu DSÖ ne iş yapar anlamadım. Çin’deki ilk olayı sakladıkları be pandemiyi geç ilan ettiler diye hatırlıyorum. Şimdi de en kötüsünü görmedik diye moral bozuyorlar. Arkadaş sen ilaçla hapla uğraşsana. Tedbirini alan zaten alır. Finans piyasalarında fed ne ise sağlık işinde DSÖ de o. İşleri güçleri negatiflik pompalamak.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Bu DSÖ ne iş yapar anlamadım. Çin’deki ilk olayı sakladıkları be pandemiyi geç ilan ettiler diye hatırlıyorum. Şimdi de en kötüsünü görmedik diye moral bozuyorlar. Arkadaş sen ilaçla hapla uğraşsana. Tedbirini alan zaten alır. Finans piyasalarında fed ne ise sağlık işinde DSÖ de o. İşleri güçleri negatiflik pompalamak.

Keşke başkan japon olsaydı şu noktada gereğini yapardı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku

İnsanı tedirgin ediyorlar ve samimiyetleri şüpheli artık. Yoksa Çin 'de 400 bin kişilik yeni bir karantina süreci yaşandığı haberi de vardı.
    Ama böyle bir konuda güven sorunu yaşanması sıkıntı.

6.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Keşke başkan japon olsaydı şu noktada gereğini yapardı.
    Ayni sekilde dusunuyorum Sn.Egeli, oyle ki, inandigim tek ve yegane haber kanali NHK World, Japonya.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ayni sekilde dusunuyorum Sn.Egeli, oyle ki, inandigim tek ve yegane haber kanali NHK World, Japonya.

Sn Tınaz bu adamlar fukuşimada nasıl böyle çuvalladılar.
    Birde 2017’de çelik skandalı var.

Diğer yandan ünlü bir disk üreticisi vardı. Üretimde aradığımız eğitimli iş gücü ve mükemmellik japonyada var. Bu nedenle oraya yatırım yaptık diyordu.

“Japon haber ajansı Kyodo'da yer alan habere göre, ülkenin üçüncü büyük çelik üreticisi konumunda olan Kobe Çelik, 200'den fazla sanayi kuruluşuna sahte ölçümlerle dayanıklılık değerlerini olduğundan fazla gösterilen alüminyum ve bakır sattığını açıklamıştı. Son olarak şirketin bir kuruluşa sattığı demir cevheri tozunun kalite değerlerinde de oynama yapıldığı açıklandı.”

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

8.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bana sarmaz,kendi işimi kendim görürüm,kendim kazanırken başkalarınada kazandırırım...Önceden sizede tavsiyede bulunmuştum borsa 82'ye indiğinde,siz şu an tehlikeli diye belirtmiştiniz,şimdi o zamanki hisseler %300-500 yaptı,ben hisse avcısıyım,nerede beleş oraya yerleştir pirensibim,doymuş tepe olmuş hisselerin yanından geçmem,kimseyede tavsiye etmem
    Yarışmaya katıldım ama hisseler benim yatırım yaptığım hisseler değil. Ben genelde U100 dışı inişi de çıkışı da seri olan hisseleri seviyorum.
    U100 de yer alan elimde karton var,çok az.

Sayfa 353/1001 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •