Sayfa 354/1023 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Döviz hesaplarına kurumsallar için uygulanan değer artış vergisinin bireysellere de uygulanması ile ilgili dedikodular konusunda bilgisi olan var mı?
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Ulan insan kendiside kaybederken sevinir mi be ama bu yaratıklar bizi bu hale getirdi. Keşke acı ve kendin ettin kendin buldun sadece LAYIK olanlar için olsaydı da ilahi adalet yerine geldi diyebilseydik.
    Aynen...........

Hadi ya ! nedir bu 1 aşağı 10 yukarı, bir çırpıda yapsınlar yukarı da 4.20 olsun, boşuna zamanımızı harcamasınlar.

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    başlığı açtığımdan beri sürekli rekor kırıyor 4.20 ye değerken geri geldi
    yeni rekor
    Dünde söyledim
    artık nasıl açtıysanız başlığı

inanılır gibi değil
    takdir ediyoruz başkan

5.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Çok zenginsin çokkk...

Ayrıca 200k dolar...

Acaip...

Resim yaparak zengin olan gördüm bir kaç tane...

Sanat para ediyor bu ülkede.

Seviniyorum.
    Gönlüm zengin diyelim. Ayrıca benim gözümde yakını görmüyor ama gözlük kullanıyorum. Tavsiye ederim. 200k değil, 200 er bin.... diye yazmışım. Bu tip cevaplara pek meraklısınız, oysa deneyimlerinizi paylaşsanız daha sempatik olacaksınız.

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Döviz hesaplarına kurumsallar için uygulanan değer artış vergisinin bireysellere de uygulanması ile ilgili dedikodular konusunda bilgisi olan var mı?
    bu çok ilginç !!

doğru mu acaba ?
    bilgisi olan var mı acaba ?

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Gönlüm zengin diyelim. Ayrıca benim gözümde yakını görmüyor ama gözlük kullanıyorum. Tavsiye ederim. 200k değil, 200 er bin.... diye yazmışım. Bu tip cevaplara pek meraklısınız, oysa deneyimlerinizi paylaşsanız daha sempatik olacaksınız.
    TL ne olacak ki, itin önüne atsanız yemez bugünlerde..

Keşke dolar sorsaydınız..gerçekten..

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Döviz hesaplarına kurumsallar için uygulanan değer artış vergisinin bireysellere de uygulanması ile ilgili dedikodular konusunda bilgisi olan var mı?
    Bu işin sonu kambiyo kontrolüdür dedik vatan haini dediler ,şimdi siz de gelmiş bunları söylüyorsunuz ki SİZ asla vede kata benim daha önce dile getirdiklerim bu memlekette olmaz derdiniz . Bakıyorum fikir değiştirmeye başlamışınız. Bugüne kadar sizin olmaz açıklamalarınızla kendi kendimi eleştiriyor paranoya yapıyorum her halde diyordum. Fakat görüyorum ki ben paranoya yapmıyormuşum siz aşırı iyimsermişiniz.

Sayfa 354/1023 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •