Sayfa 354/717 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,005
    haftalıkta kobraları nasıl usta?

2. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. ihlas pazartesi bölünüyor ! 22 sine kadar sürec devam edecek bu süreçte volativ günleri olabilir !

ihlas eski lotların fiyatı nominale yakin ! muhtemelen ky. nin yeni ye katilimi oldukca az olur...dolayisi ile ruchan satisi olur pazarda...ruchanlari patron karsilayacak...bedelliye nakit yaratmak icin gyo ve ihyay gibi bedelli sureci tamamlanmis tahtalarda ilgi olusturup kendine nakit saglamak isteyebilir mi ! bakacaz haftaya...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. Bu hafta yaptigim ankette gelecek haftaya dair ihyay ky. si daha pozitif gibi...bakalım tutacak mı...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. Bence 122 değer alım kuvvetli olursa yükselis kanalına girer hedef 153 olur

7. Maşallah,ağzınızdan ballar damlıyor..Eee o zaman inşallah diyelim..

8. Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 354/717 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •