Sayfa 355/1252 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Ahme Yazıyı Oku
    Tl mevduat yapsaydım şuan ilaç falan kullanırdım herhalde iyi ki o duruma düşmedim.
    Yanlış anlama da.. Kibir bütün kötülüklerin anasıdır.. Felaket çağırır.. Mütevazi olmak iyidir her zaman.. Sen yapıyorsun diye demiyorum lütfen yanlış anlama.. Şükretmek iyidir..

Yatırım tavsiyesi değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    herşey güllük gülistanlığa da dönse artık 4,5 bile göremeyiz sanırım, hedef yükseltiyoruz sürekli, dolar bey de geri kalmıyor o da yükseltiyor
    ani yükselişlerde

oluşan boşlukları (gap) kapatmak için geri geliyorsa
    daha yukarı hedeflerde gözü var demektir...

bir başka değişle bir daha buralara dönmeyi arzu etmiyorum demektir.......
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

3. bence TCMB ani bir toplantıyla en az 225 baz puan faiz arttırımına gitmek zorunda..aksi takdirde ardı ardına iflaslar gelecek...öyle anlaşılıyor...hadi merkez, güzel bir hareket bekliyoruz senden...

4. bu arada benim paramın yarısı dolarda yarısı tl mevduatta...

5.  Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    bence TCMB ani bir toplantıyla en az 225 baz puan faiz arttırımına gitmek zorunda..aksi takdirde ardı ardına iflaslar gelecek...öyle anlaşılıyor...hadi merkez, güzel bir hareket bekliyoruz senden...
    Yarın 18.05de bekliyoruz, geçen sefer ki gibi🙊

6. Şurada bir usturuplu seviyeli bir şekilde öngörüde bulunup haklı çıkmak var, bir de çeşitli şekillerde tanımlanabilecek tam aksi bir şekilde...

Dünyanın en iyi öngörülere sahip kişisi olsa da, bu ikinci insan tipiyle normal hayatta pek muhatap olmak istemezdim herhalde...

7.  Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    bence TCMB ani bir toplantıyla en az 225 baz puan faiz arttırımına gitmek zorunda..aksi takdirde ardı ardına iflaslar gelecek...öyle anlaşılıyor...hadi merkez, güzel bir hareket bekliyoruz senden...
    böyle bir beklentim yok artık gözüm tahvilde sadece

8. gösterge %21.72

usdtry 5.0845

ytd.

Sayfa 355/1252 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz