Sayfa 356/999 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456856 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    ayni soru benim de var
    sadece bir sey biliyorum. hep boyle degil. mesela ben parani yatirirken 1 ay 2 kat yerine yari ola bilir!
    En az 3-6 ay oranların düşeceğini zannetmiyorum.Yatirım yapılan özel şirket tahvillerinin getirileri bir iki aydır fonlara yansımaya başladı.Faiz oranları %24 civarı kaldıkça bu oranın üzerinde getiri sağlayacaklardır.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Acik acik soyledi mi bunu?
    Benim musteri temsilcilerim cesaret edemediler.
    Syg,
    Vakıf, burgan, icbc söyledi bana...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Suan itibariyle dolarda tersodan ciktim ama bozdurmadim. Cokta ac gozlu olmaya gerek yok 6 olunca bozdurucam

Ufaktan demleniyorum...

4.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Vakofbank ari hesabinda en az 5.000 tl para olmazsa kapatmak zorundasin seklinde mesaj geliyor artik.. bugun kapattim.. gunluk faiz veren baska banka ve hesaplari neler ari gibi?
    Günlük hesaplar için listeyi güncelledim:
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...46#post3147746

Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    zaten baka açıklaması yok...kimse de para yok bankalar da gelen paraya düşük faiz veriyorlar ki bunun sonu usd nin dönüşü olarak yorumlana bilir diye düşünüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by eren2008 Yazıyı Oku
    Bilgisi olanlara basit bir soru.Mevduat bono yerine yatırım fonları daha mantıklı değilmi.Şirketlerin nitelikli yatırımcılara sundukları yüksek oranlardan ancak bu şekilde faydalanabilecegini düşünüyorum.Ziraat portföyün ZBT kodlu özel sektör borçlanma araçları fonu 1 aylık getirisi mevduatı ıkiye katlamış görünüyor.Bilgisi olan yorumlayabilir.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ZBT de ana para geri ödemesi vardı . Yükselişi anlık ve onunla ilgili olabilir. 6 Şubat tarihli PDR ' yi okuyunuz . Orada detaylarıyla görebilirsiniz .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,052
     Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    ICBC ilk başta çok iyiydi. saman alevi gibi söndü. Son faiz indirimlerinde kamu bankalarıyla paralel hareket etti.
    ay sonunda vedalaşıcam. dolar faizi hem 3,55 hemde %18 vergi var.
    %4 gecelik Aktifbank repoya döndürücem. %15 vergili.Hemde PTT'lerden ücretsiz dolar yatırma/çekme kolaylığı da var.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

8. "Devletin işi tanzim satış yapmak olmamalı, bu tanzim satış noktalarını en yakin zamanda özelleştirecegiz" 2020den manşet

Sayfa 356/999 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •