Sayfa 359/388 ÝlkÝlk ... 259309349357358359360361369 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 2,865 - 2,872 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1.  Alýntý Originally Posted by esozcan Yazýyý Oku
    Sn Ededuk siz bir platin üyesiniz..

bende bu siteye sicilyali ve babo dan önce üye oldum.. ''bir kaç kiþi'' ortaya karýþýk salata gibi olmuþ '' bir an, acaba, bir kaç kiþi arasýnda ben de varmýyým diye düþündüm..
    Alakasý yok efendim.
    Saygýlar.

Alýntý Originally Posted by EGEDUK Yazýyý Oku
    Alakasý yok efendim.
    Saygýlar.
    teþekkür ederim... mesajýmý yok sayýn..
    saygý sevgi bizden..
    Burada yer alan yatýrým bilgi,yorum ve grafikler ''Yatýrým Danýþmanlýðý'' kapsamýnda deðildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3.  Alýntý Originally Posted by EGEDUK Yazýyý Oku
    Tabiki almýþ.
    Feci bir tahta öyle mi?
    Bu yaptýðýnýz kul hakkýna girer.
    Uyarmýþ olayým.
    Uyarýnýz için teþekkürler.
    Satmýþ mý diye bilenlere sizin gibi imkanlarý olan platin üyelere sordum bilmediðimden sonra da aldýðýný yazdým.Günlük akd görebiliyorum ama detay takas göremiyorum.Forumun da amacý budur bence.

Yine de citi isterse 50 milyon lot alsýn fecinin de fecisi bir tahta olma düþüncemi deðiþtirecek bir durum yok
    21.80 den a1 malý verdimedi mi 20-19 küsurlara,Ayný gün?
    Sonra 20.40 tan 18,50 lere ayný günde yine basmadý mý?
    Bunlar da mý yalan?
    Herkes dikkatli olsun diye önceden çok yazmýþlýðým çok vardýr.
    Belli ki bir para giriþi yabancý giriþi var kaðýda.
    Toplamak için de silkelemeye çalýþýyorlar.Ben iyi olacaðýný düþünüyorum orta uzun vadede.
    Umarým 100 lira olsun yatýrýmcýsý kazansýn en ufak bir yorumda yalancý falan gereksiz yorumlara gerek yok.

4.  Alýntý Originally Posted by Kandinsky Yazýyý Oku
    Uyarýnýz için teþekkürler.
    Satmýþ mý diye bilenlere sizin gibi imkanlarý olan platin üyelere sordum bilmediðimden sonra da aldýðýný yazdým.Günlük akd görebiliyorum ama detay takas göremiyorum.Forumun da amacý budur bence.

Yine de citi isterse 50 milyon lot alsýn fecinin de fecisi bir tahta olma düþüncemi deðiþtirecek bir durum yok
    21.80 den a1 malý verdimedi mi 20-19 küsurlara,Ayný gün?
    Sonra 20.40 tan 18,50 lere ayný günde yine basmadý mý?
    Bunlar da mý yalan?
    Herkes dikkatli olsun diye önceden çok yazmýþlýðým çok vardýr.
    Belli ki bir para giriþi yabancý giriþi var kaðýda.
    Toplamak için de silkelemeye çalýþýyorlar.Ben iyi olacaðýný düþünüyorum orta uzun vadede.
    Umarým 100 lira olsun yatýrýmcýsý kazansýn en ufak bir yorumda yalancý falan gereksiz yorumlara gerek yok.
    Bilinçli bir þekilde kötü niyetli paylaþýmlar yaptýðýnýzý düþünüyorum.
    Bir amaca hizmet ediyorsunuz ama ne olduðunu bilmiyorum ve umurumda da deðil.
    Bir daha yalan yanlýþ bilgi paylaþýrsanýz yüzünüze yüzünüze vuracaðým.
    Bilgilerinize.

Alýntý Originally Posted by EGEDUK Yazýyý Oku
    Bilinçli bir þekilde kötü niyetli paylaþýmlar yaptýðýnýzý düþünüyorum.
    Bir amaca hizmet ediyorsunuz ama ne olduðunu bilmiyorum ve umurumda da deðil.
    Bir daha yalan yanlýþ bilgi paylaþýrsanýz yüzünüze yüzünüze vuracaðým.
    Bilgilerinize.
    Ýkinizde forumda iyi niyetli yorumlar yazýyorsunuz. Ýkinizinde konuya baktýðý yer farklý. Öyle bir rezil hissedeyiz ki. Psikolok bir tahtacýmýz var. Þu anda sizi þüphe ile kuþattý. Bu bakýmdan tahtacýyý tebrik ediyorum. Ýþini biliyor. Biz de birlik OLMAK ZORUNDAYIZ.
    Kolay gelsin arkadaþlar mayýs ayý farklý olacak gibi.

6. CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

Alýntý Originally Posted by regal1 Yazýyý Oku
    Ýkinizde forumda iyi niyetli yorumlar yazýyorsunuz. Ýkinizinde konuya baktýðý yer farklý. Öyle bir rezil hissedeyiz ki. Psikolok bir tahtacýmýz var. Þu anda sizi þüphe ile kuþattý. Bu bakýmdan tahtacýyý tebrik ediyorum. Ýþini biliyor. Biz de birlik OLMAK ZORUNDAYIZ.
    Kolay gelsin arkadaþlar mayýs ayý farklý olacak gibi.
    Citi 15 milyon lot almýþ.
    Biri gelip Citi 10 milyon lot satmýþ , feci bir tahta derse;
    Bu kötü niyettir.
    Suç üstü yakalanmýþtýr.

7. Cýtýbankta çok ciddli mal toplanýyor son 6 aydýr takaslardan belli sataný alýyor onun yaný sýra virmanlýda mal alýyor ayrýca a1 alýp sattýklarýnýn yaný sýra takasa çok ciddli oranda atmýþ malý
    pazartesi son takaslara bakmak lazým
    uzun vadede þirketin artýk termik satralden petrol ve doðalgaz firmasýna dönüþme hikayesi gerçekleþtikçe umut vaat etmeye devam ediyor fakat tahtacýnýn zaten amacý psikolojiyi bozup malý bizden alýp yukarýdan satmak deðil mi herkes iþini yapýyor bence umarým çok iyi yerlere gider.
    Bu hissede günlük yapýp kazananlara saygý duyuyorum fakat uzun vadede iyi yerlere gidebilir.

8. Hacim güzel.
    Citi toplamaya devam ediyor gibi gözüküyor.
    19,70 + % 2,98

Sayfa 359/388 ÝlkÝlk ... 259309349357358359360361369 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •