Sayfa 359/963 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459859 ... SonSon
Arama sonucu : 7701 madde; 2,865 - 2,872 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    4,22 bir parça gelmiş 4,21 çektim aldım...bugün toplam 17 bin lot geldi...
     Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Şimdi bırak laf cambazlığı yapmayı...hiç birşey almamışsın diyorsun ispatımı koydum...aracı kurumumu ara sana gerekli bilgiyi verecekler istersen...kimseye iftira atmayacaksın virmanlarım fln ayagı yapıyorsun senin gücün yetmez yapacagın şeyi söyle...
    Dostum sana soru sordum, kem küm .Çok net, ne kadar lotun var 21 de ? Bitti.Ben çektim de bla bla bla.

2.  Alıntı Originally Posted by euphrates Yazıyı Oku
    aslında sorunun cevabı şöyle olabilirdi. evet buralar dip gibi burdan alıp ortalama düşürmek mantıklı ya da burdan aşağısı var gibi satıp alttan almayı düşünebilirsin. gibi. yardımcı olmayanı çalışıyorsun fırça mı atıyorsun çözemedim. olayı nerelere getirdin. ilk cümlenden bekle dediğini düşünerek yorumluyorum. yazdıklarının gerisi gereksiz olmuş

ytd
    Kardeş, ytd yazmışsın , ne demek?

Alıntı Originally Posted by UAlkya Yazıyı Oku
    Kardeş, ytd yazmışsın , ne demek?
    ualkya. bak ben dalga geçilecek biri değilim. ama genede cevaplayayım. pc başında değilim ve tel3fonda öyle bir imza yapmışım. oldu mu. anlamını da bilmiyorsan sen bul.
    siz siz olun sakın beni dinlemeyin. bildiğinizi yapın.

4.  Alıntı Originally Posted by euphrates Yazıyı Oku
    ualkya. bak ben dalga geçilecek biri değilim. ama genede cevaplayayım. pc başında değilim ve tel3fonda öyle bir imza yapmışım. oldu mu. anlamını da bilmiyorsan sen bul.
    Bak güzel dostum,
    Kimseyle dalga geçmem,azarlamam haddim değildir ,karşımdakilerin fikirlerine saygı duyarım, manüpülasyon yapmam. Olabildiğince bilgi vermeye çalışırım.Şimdiye kadar sana olduğu gibi , diğer arkadaşlara gerek genel gerek öZelden cevaplar yazmaya çalıştım.Soru sordunuz kurallar çerçevesinde cevap yazmaya çalıştım.İmza olsun diye YTD yazılmaz. İçeriğini anlayacaksınız ki veriğim cevabın hangi sınırlar içinde olduğunu anlayasınız.
    Bak bilançoya kadar sizin teknik analizleriniZden yararlandık.Amaç bu olmalı.

5. Herkesi gerdi bu SEREFSIZ kagit sabahtan beri bi buna bide ykgyo ve kristale glyho ihlsgyo ya bakiyorum iyice geriliyom

6. Alım satım işlerini buraya yazmanıza gerek yok, herkes kendine .

-Mesela yataşla bi kıyas yapan oldu mu
    -Düzce fabrikasının son durumu nedir
    - yatak ve ev tekstili üzerine bi marka ile ilgili ekim sonu lansman çalışmasının son durumu nedir
    -600 milyonluk hedefte sapma var mı
    -kar edilmeye başlandıysa kar payı ödeme vb bi durum ne zaman başlar
    -başka şirket alma işe ilgili çalışma var mı

Bu tür sorulara cevap vermek gerek.

7. Arkadaslar bende Zor tutuyom kendimi satmamamk icin sabah satip izledigim kagitlari alsaymisim kardaydim
    Biri bisey desin Satilir mi haftaya dahada dipleri gorecek gibi bu kagit

8. Mipaz in zararı nerdeyse 8 kat artmış hisse bugün tavan olmuş. Bizimki zarardan kâra geçmiş şirket %46 büyümüş yatırımcısını süründürüyor. Bizim borsa bisey iste

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Sayfa 359/963 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •