Sayfa 36/309 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 281 - 288 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Selamünaleyküm. Bir şey öğrenmek istiyorum.

Kottan atılmak biz mağdurlar için daha iyi bir seçenek mi? Bende sizler gibi anelt mağduruyum, fakat sizlerin açtığı davaya müdahil olmadım, hissem var, kottan atıldığında davaya müdahil olmayan ben ve benim gibi kişiler zararlarımızı nasıL kurtaracağız? Buna cevap veren olursa sevinirim.?
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

2. Öle böle yılları devircez ridvan celikelin keyfini beklicez bakalim gelcekmi keyfi kac yil sonra .8 yil bekledigim hisse oldu.sancili sikintili olacak ama kiracilar oldugu surece kur farkindan zarar yazsin sorun deil.yillik anel yapinin 30 milyon kar ettigini odenmemisin kur farki zararini onemsemiyorum.kur daha artmasinda buralar iyi

GT-I9301Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : babasultan_1234; 04-10-2018 saat: 23:08.

3. bugün hiç işlem yok, nedendir bilgisi olan aydınlatabilir mi?

4. http://m.borsagundem.com/haber/san-e...atildi/1349223

5.  Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    Masa sandalye sirket bilancosuna baktim gayrimenkulu duran varligi yok.kasada 1 milyon civari sembolik para gorunuyo.hepsi ticari alacaklar kisminda ozkaynak degerinin.eee bu sirket a gurubu hisseleri 3 tl b gurubu 1.60 tl den satildi.borsada sen sirket sat heleki borcu olmayan sirket alici cokk 1 ayda satarsin eski azili borsa dolandiricilarindan panda bile anel telekom patronuyla temasa gecmeyi cok istedi ama basarili olamadi sanirim aninda birilerine aldirir ama satcak kim patron kim bilir ne seytankiklar geciriyor aklinndan yakinda kokusu cikar.satmak istese 100 lerce alici bulur bu sirkete ama bu degerinin 10 da 1 ine calmaya kafayi takmis gozu dikmis.Allah islah etsin ne diyelim.kendi fikirlerimdir ytd deildir

6. Çelikel normal yoldan burayı satsaydi yada alsaydı çok karliydi.ne. Yaptı satisi bozdu 5 milyon ceza yedi.ne yaptı birlesme yapcam diye anel elekktrik fahiş karlar ne oldu iki yılda 26 milyon temettü dağıtmak zorunda kaldı.13 kendisine oradan yırttı .yüzde 50 anel de hisse sahibi çünkü.ee anel elekktrigi 4 TL ye tasicam diye yani son 1 yıllık ayarlaması oradan kaç TL komisyon o bu gittiyse artık bu operasyonlar için en az 20 milyon TL harcadı .yav rahmani yani temiz temiz gitseydin 1.20 den alsaydın 30 milyon lot 36 milyona Telekom senindi.sen 20 harcadın boşuna afedersin 3 ün 1 ini aldın umarım dahada batağa saplamazsin bu hirçinlikla kendini .bu kafa ile daha neler kaybedersin.ky nin ahi ile hiç bir şey sahibi olaman.ky ahi alıp hayreden bir kişi gösterin bakalim.kendi görüşlerim olup ytd değildir.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. bizim hisse bir avro 40 sent diyor yusuf yıldız istanbulda arka mahallede 20 metre dükkan 2 trilyon istemiş 3.500 lotumuz var diyor başkan bu 3500 metreye yakın denk geliyor diyor başkan bunu en az 20 ile çarpsın diyor ekonomi uzmanı yusuf bey oda olmazsa 35 milyon kira ile 30 çarpılsın diyor .borç belli 18 milyon avro .ytd

8. kotdan atılırsa mahkeme açmazsan ayvayı yersin adam istedgini yapar .spk denetimi biter ama mahkemenen olursa sandalye kaldıramaz şirkete ait davacı grub iyi yolda boyle bir tehlikenin önünede geçti sabah bir kalkarsın kotdan gitmiş acil dava açmanız lazım açamazsanız lotunuz gider tahta bir dha açılmaz .en güzeli dava 3 beş bir arkadaş araya gelin satış süreci magdur davası açın elinde düşük maliyetler olanlar yüzde 5 ile ortaklıkdan çıkma davasına pasif müdahil olursa kotdan gidince hak hukuk sahibi olur bunu iyi okuyun bunu iyi inceleyin yoksa papuç çok pahalı yusuf yıldız bir bir sona yaklaşıyor yakında davası varr. ytd pasif müdahil ile olayı kurtarırsınız yada maliyet düşük olan satıp kaçacak harbiden kapalı kutu ama pasif müdahil olursanız olayın rengi degişir maliyetiniz ne olursa olsun tekrar ediyorum satış süreci madur olanlar şahsi yüzde beş olmadan dava açabilir.maliyeti düşük olanlar pasif müdahil olarak kurtatrılar.kotdan atılma ile görüşlerim ytd degildir

Sayfa 36/309 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •