Sayfa 361/1001 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461861 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,881 - 2,888 arası.

Konu: Viop - XIV

1. Hafta sonu dowusu yikilmis. 18400 lerde.

2.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Bir de şer....siz emeklilik fonları var.

iki ay önce doviz-altin malum yerlerdeyken faiz geberdi diye bu iki fona aktarmıştır parayı.

bu sabah aklıma geldi bakayım dedim neredeyse zarar etmişim o..çocuğu emeklilik fonu yüzünden.pazartesi ilk iş tüm parayı hesabıma geçireceğim.millet çok haklı bu se...sizlere güvenmemekte...
    Eşim ısrarla bes e para yatırmaya başladı ben istemesem de.
    Neyse ki miktarı çok düşük tuttu. Sonra ben el atım sırası ile borsa altın ve son olarak 5.66 da iken dolara geçtim.
    Neyse ki 2 sene sonra parayı çekebileceğiz. Sabırla o günü bekliyorum....
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

enteresan zamanlar.. yeni bir dünya..evet böyle demiştik..

endeks açısından belki tek şans düşüşün zaten endeks dolar bazında düşük olduğu bir zamanda başlamış olması.. dolar bazlı bakacaksak yavaş yavaş satılması yerine en net durum doların değer kazanması olur ki hızlıca 2001 krizi dibine gelebilir endeks.. ondan sonra daha da fazla düşerse artık farklı şeyler var demektir.. aslında Turk ekonomisi zaten bir krizdeydi uzun süredir ancak abd ile senkronize tutmaya çalıştılar uzun süre.. son 150 bine olan ralli (xu030) oldukça zorlama bir ralliydi mesela..

şu anda Türk ekonomisi ve kaynakları uzun yıllardır iktidar tarafından adeta yağmalandı, kaynaklar saçma projelere ayrıldı.. halka değil başka şeylere mesela siyasi hedeflerine harcandı paralar.. halk vergi sağılan bir "canlı" olarak görüldü.. şehirlerin altyapısı yok edildi.. bu tür sağlık salgınlarında şehirlerin altyapısı çok önemli.. salgının sınırlandırılabilmesini engelleyen bir yapı var şehirlerde.. yeşil alan yok.. her şey üst üste.. ciddi bir handikap.. şirketler açısından en kritik nokta karlılık ve ciro olacak.. bu nedenle 2008 ve 2001 krizi gibi dipler farklı bir paradigmanın referansı..mevcut durum tam olarak tanımlanabilmiş değil..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Almanya nufus olarak bizim gibi. Onlar gunde ortalama 22 bin test uygulerken biz dun ilk kes 3000 test uyguladik.

2 ay sonra hayat normalde doner diyorlar ama Cin ancak inanilmaz kati onlemlerle bunu 2 ayda yenebildi.
    Sen bari yeme çin masalını.afedersin de b.k yendiler.ne yani yeni yıl diye sanayi- ticaret - üniversite kentinden tüm dünyaya yayılıyor ama ne hikmetse Çin'de ikinci bir eyalette yok.sabah sabah yine sinirlendim valla yav...k Çinli hükümet bozuntusu.

İlkinde de sakladı şimdi de kendi içinde izole etmeye çalışıyor panik yaptirtmadan
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Hafta sonu dowusu yikilmis. 18400 lerde.
    Garan thyao eregl short var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
    Abd de asker ve zırhlılar şehirlere girmiş.
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Sen bari yeme çin masalını.afedersin de b.k yendiler.ne yani yeni yıl diye sanayi- ticaret - üniversite kentinden tüm dünyaya yayılıyor ama ne hikmetse Çin'de ikinci bir eyalette yok.sabah sabah yine sinirlendim valla yav...k Çinli hükümet bozuntusu.

İlkinde de sakladı şimdi de kendi içinde izole etmeye çalışıyor panik yaptirtmadan
    Bende inanmiyorum cinin verilerine. Burada onemli olan test sayisi. Cok az test uyguluyoruz.

Bir de halkimiz hala bilincli degil. Toplanmayin dedikce adamlar asker ugurluyor.

Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Abd de asker ve zırhlılar şehirlere girmiş.
    Ahanda Feto darbe yapacak orada

Sayfa 361/1001 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461861 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •