Sayfa 363/1005 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463863 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: Viop LI

1. Halka açık kısma göre hisseler

Dünkü kapanışlar kalmış güncelledim.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

VİOP30 da Phillip Capital deki herif güzel maliyetle hala bekliyor,

VİOP30 günlük de, TEB ve BofA longları arttırmış, İs Yatırım shortları kapatmaya devam ediyor, YapıKredi Yatırım ise shortları arttırmış, ky short çuvalına dolmuş gibi,

4. Hükümetin nakit akışı vs daha detaylı açıklaması lazım. Emekli en az 16 milyon olmuştur ortalama aylık 10 bin TL, memur ve işçi 5 milyon ortalalama ücret 20 bin TL, sosyal yardım 5 milyon kişi biner lira kabaca toplam aylık 250-300 milyar TL nakit ödeme gerekir. Bunun yanındaki savunma, sağlık, alt yapı, kırtasiye, kira vs nakit ödemeleri saymıyorum.

Bankalardaki taksitli kredi kartı stoğu 368 milyar gözüküyor, çerez parası aslında.

Borsadaki en büyük şirket kadar her ay ödeme var.
    Son düzenleme : ariston; 06-06-2023 saat: 21:01.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5. Kabine sonrası yapılacak açıklamalar ile ilgili de hafiften stres doğmuş olabilir.
    Kazasız geçti gibi.

6.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Kabine sonrası yapılacak açıklamalar ile ilgili de hafiften stres doğmuş olabilir.
    Kazasız geçti gibi.
    Kur da problem yok da secbulun adamlar soğanı kilo 50 TL yapacaklar yine. Kabzımal aklı işte...Az biraz da sarımsak sat...

7.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Sevgili Sel, ben selocanı tepki için aldım. Sabah veririm, orada şanslı at her şekilde Telekom.
    Ana kağıt Enka bakalım nereye varacak bu kadar baskı.
    Bol kazançlar.
    anladım abi teşekkurler.. bu ara yoğunluğum bankalarda... umarım yüzumu kara cikarmaz.. ttkom enkayıda takibe aldim... hisse seciminde kendimi pek basarili bulmuyorum acikcasi bu konuda takibimdesin.. bol kazanclar

8. Standard & Poor’s Koç Holding kredi derecelendirme notunu açıkladı
    Standard & Poor’s Koç Holding kredi derecelendirme notunu açıkladı

Koç Holding A.Ş. (KCHOL) tarafından 6 Haziran 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde Kredi Derecelendirme Notu hakkında açıklama yapıldı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Uluslararası derecelendirme kuruluşu Standard & Poor’s Financial Services (S&P) tarafından Şirketimizle ilgili yıllık gözden geçirme çalışması tamamlanmış olup, Şirketimizin uzun vadeli kredi notu “negatif” görünüm ile “B+”ya yükseltilmiş, kısa vadeli kredi notu ise “B” olarak korunmuştur.

Söz konusu kredi derecelendirmelerine ilişkin açıklamalar internet sitemizde kamunun bilgisine sunulacaktır. İşbu açıklamamızın İngilizce çevirisi ekte yer almakta olup, açıklama metinlerinde herhangi bir farklılık olması durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir

Sayfa 363/1005 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •