Sayfa 366/416 İlkİlk ... 266316356364365366367368376 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1. Son iki gündür satılan lot miktarı 552 adette kalmış. Yani yeni satıcı yok..
    Oyun çok büyük ve biz ne olduğunu hala bilmiyoruz.
    Bisteki son karar satıcılar için kötü oldu.

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

2.  Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    Son iki gündür satılan lot miktarı 552 adette kalmış. Yani yeni satıcı yok..
    Oyun çok büyük ve biz ne olduğunu hala bilmiyoruz.
    Bisteki son karar satıcılar için kötü oldu.

Batuhan
    SPK hepimizi bir odaya tikti kapıyı üstümüze kitledi, anahtarı da denize attı )) ne alan var ne satan daha doğrusu kimse satamiyor. Bu uygulama dan bir an önce dönülmesi lazım şirketlere zarar veriyor.

3.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    SPK hepimizi bir odaya tikti kapıyı üstümüze kitledi, anahtarı da denize attı )) ne alan var ne satan daha doğrusu kimse satamiyor. Bu uygulama dan bir an önce dönülmesi lazım şirketlere zarar veriyor.
    Spk bu tarz hisselerde dalavere çevirmeyin sizi içeriye tıkarım diye mesaj verdi.
    Mesaj ilgili kişiler alana kadar da böyle ağlatırlar. Ellerindeki lotlarla şişdiler.

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

4.  Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    Spk bu tarz hisselerde dalavere çevirmeyin sizi içeriye tıkarım diye mesaj verdi.
    Mesaj ilgili kişiler alana kadar da böyle ağlatırlar. Ellerindeki lotlarla şişdiler.

Batuhan
    Arkadaşlar an itibariyle politeknik le vedalastim, sizleri tanıdığıma çok mutlu oldum hepiniz çok özel yatırımcı ve insanlarsiniz umarım bekleyenler çok kazanır, benden alan da kazanır inşallah 🙏

böyle bir blanço açıklamış bir şirketin, hala daha 4400 lot 76 liradan alan olması, inanılması çok güç bir olay bir sebebi var mutlaka ama işte bizler bilmiyoruz o sebebi ,bende sattım ama aklım hala bu kağıtta kaldı

6. Ben filimin sonunu göreyim diyorum.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Arkadaşlar an itibariyle politeknik le vedalastim, sizleri tanıdığıma çok mutlu oldum hepiniz çok özel yatırımcı ve insanlarsiniz umarım bekleyenler çok kazanır, benden alan da kazanır inşallah ��
    Allahü Teala kazancınızı güzel günlerde kullanmayı nasip etsin.
    Bende sizler için nacizane aynı duyguları paylaşıyorum. Sizinle de ortak olmak güzeldi.
    Belki yollarımız ilerde başka hisselerde kesişir, yine ortak oluruz.

Şimdilik hoşçakalın..

Batuhan

8.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    böyle bir blanço açıklamış bir şirketin, hala daha 4400 lot 76 liradan alan olması, inanılması çok güç bir olay bir sebebi var mutlaka ama işte bizler bilmiyoruz o sebebi ,bende sattım ama aklım hala bu kağıtta kaldı
    Hoşgeldin ortak
    Konfrut fazla sarmadı anlaşılan bakınmaya başlamışsınız.
    Ben konfrutçu olamadım nasip değiilmiş.

Batuhan

Sayfa 366/416 İlkİlk ... 266316356364365366367368376 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •