Sayfa 367/388 ÝlkÝlk ... 267317357365366367368369377 ... SonSon
Arama sonucu : 3102 madde; 2,929 - 2,936 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1. Oyakýn 2 mayýs itibariyle aldýklarýndan 980 bin lotu kaldý elinde ben onu takip ediyorum.
    Dün 1 mio sattý
    Bugün 300 bin
    Hýzarcýlar ordaki parayý almadan rahat býrakmazlar gibime geliyor.
    baskýyla sattýr topla al elinden sonra yukarý sür baþka müþteri geldi mi boca et bas aþaðý topla.
    Ezberledik artýk
    Bilançolarýn iþ iliþkilerinin konuþularak bu hareketleri göz ardý edecek ortamlarýn gelmesi lazým.Yoksa 3 gün önce bofa bugün oyak yarýn global illa birilerini sýkýþtýrmaya oynayacaklar.

Takas analizi görebilen varsa citi takasýndaki lot sayýlarý ne alemde kaçmýþ kaç olmuþ 1-2 haftada yazan olursa sevinirim.

17,60 alýþ yazdým. 17,68 DEN DÖNERSEN KÜFÜR EDERÝM O NA GÖRE

3.  Alýntý Originally Posted by regal1 Yazýyý Oku
    17,60 alýþ yazdým. 17,68 DEN DÖNERSEN KÜFÜR EDERÝM O NA GÖRE
    Bugün yada yarin görebilir. SPK onayý en az 1 ay yada 3 ay sürüyor onaya kadar çok su götürür .tabi petrol çýkardýk falan haberi çýkmazsa.
    Son düzenleme : canran57; 09-05-2024 saat: 13:49.
    Yazdýklarým sohbet amaçlýdýr. Yatýrým tavsiyesi deðildir.

4. Nasýl olacak bu iþler cante artýk zamaný gelmedi mi?

Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    --halka arzdan beri 10 kat primli....zirveye göre çok düþük diye deðerlendirmek ne kadar doðru...2. çeyreðin bitimine 50 gün kalmýþ...6 gün faaliyeti var...yani bundan sonra üretime geçse bile faaliyet karý elde etmesi çok zor...
    ne yapalým diyorsun. senin güzel hatýrýn için satalým.
    ne alalým.
    bana öyle bir hisse söyle ki, durumu bundan parlak olsun.
    sakýn ha kredi borcu olmasýn.
    milletin 2-3 ay sonra her þeyi almaya parasý yetmeyecek.
    ekmekten sudan sonra gelen bir ihtiyaç olsun.
    sakýn ha þiþmiþ holdingleri, bankalarý, sanayi þirketlerini de söyleme.
    en az 1-2 senedir borsada olsun.
    en az %100 para kazandýrmýþlýðý olsun.
    bütün hisseler yukarý gittiðinde o da yukarý gitsin. hatta baþka hisseler eksi yazarken o artý yazsýn.
    en geç eylül ekim ayýndada %100 para kazanmýþ olsun.

Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    --halka arzdan beri 10 kat primli....zirveye göre çok düþük diye deðerlendirmek ne kadar doðru...2. çeyreðin bitimine 50 gün kalmýþ...6 gün faaliyeti var...yani bundan sonra üretime geçse bile faaliyet karý elde etmesi çok zor...
    evet 10 kat primli
    þu anda 17,99
    1 sene sonra 10 kat 179 TL

7. Elinde hisse olmayýp ne bilim gelip burda þöyle böyle diye yorum yapmasý enteresan he😀 yahu hisse madem kötü he ne iþin var bu topikde demezlermi regal bey hergün cvp veriyor izliyorum sanýrým hisse lerdeki mantýk þu þekilde olmasýný istiyorlar, aldýk hergün uçsun he oldu parayý koyacak yer bulamayýz😀 bir hissede 2 yýl bekledim yayla enerjide maliyet 2.80 di investe habire hobbitler kötüleyip, durdu, lakin öyle bir inat ettim ki 27500 adet hissemi çok olmasada iyi yerden sattým demem o ki sabýrlýyým alýr unuturum para oldukcada biriktirrim hedef mi kýzýl elma😀

8. Herkes görevini yapýyor.
    Tahtacý, tahtada gerekli operasyonlarý yapýyor, adamlarý buralarda olumsuz yazýlar yazýyor.
    Biri hisse hakkýnda sürekli olumsuz yazýlar pompalarken, öbürü tarafsýz yazý yazma görüntüsünde alttan alta oyma peþinde. Kendince tabi. Citibank takaslarýný arttýrdýðý bir dönemde feci durum Citibank çok satmýþ diye yazýyor.
    Yalanýný yüzüne vurunca, geri vites yapýp, hay aksi yanlýþ görmüþüm diye piþkinlikle yazabiliyor.
    Kimler olduðunu biliyoruz.
    Yazsýnlar bakalým.

Sayfa 367/388 ÝlkÝlk ... 267317357365366367368369377 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •