Sayfa 368/503 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Endeks %20 yükselirken son haftalarda, biz %40 duştuk.

Endeks kar realizesi ile düşerken ise , sanki biz primliymisiz gibi en çok düşen olduk

Bu hisse tımarhane formasyonuna girdi.

Fabrika açılsa dahi satış yerim der gibi duruyor şu anda

A1 satmadı, vakıf yat satmadı. Kim satıyor gıdım gıdım. Hisseye olan güven, Corona endişeleri bitince çok düştü

Hayırlısı olsun .

Ani bir dönüş için ani bir olumlu haber gerek

Yoksa... Paraşütsuz düşüş devam
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

2. İş bankası satıyor syn kulyutar

3. 7.55 üzerinde tutunursa Yabancı fonlar alıma geçer diye düşünüyorum.

.

4.  Alıntı Originally Posted by HARLEYQUEEN Yazıyı Oku
    İş bankası satıyor syn kulyutar
    Küçük yatırımcı satıyor demek ki

Hissede blok alım yapanlar satmadı hiç

Direnci kırıldı iyice ky nin

Bugün Perşembe... Haber gelir mi ?

Son 2 yıldır gelmedi ... Şimdi niye gelsin ki desen, haklısın

Dikkat ettim

Her ayın 15 'i ve 3' ü yükseliyor hisse
    Çünkü maaş ve avans günü

Bu hissede kamu personeli ky var
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

5. PARDUS TAVAN, fakat guler holdıng eksi ! neden ? pardusun % 15 i guler holdıngın, pardusun iştiraklerınden erham enerjının ıse % 25 i guler holdıngın. pekı guler neden eksı ? cunku pardusda yatırımcı yok.. siz alırsanız hemen eksi yaparlar. sakın atlamayın.. madem pardus gercek anlamda yukselıyor, neden gulerı de yukseltmıyor ? kanmayın beyler. pardus gercek bır yukselıs olsaydı gulerıde cıkarır dı

6. Gulerde ve rtalb de herkes tavana alış yazsak, karnlık odadan tavan cıkar mı ? Ben bır deneyeyım..

7. A1 kapital genel müdür yardımcısı baki Atilla bugün saat 4 de radyo gedik de konuk olmuş. Kısaca bankalara girilmez falan diyor. Demekki bu a1 kapital bankalar rallisinde yukarıdan çıkıp sattı. Eğer böyle ise a1 kapital inanılmaz kar açıklayabilir 3. Çeyrekte. Benim programdan anladığım. Bu gayet keyfi yerinde banka hisseleri bu ara girilmez dedi. Eğer a1 kapital bankaların taban gittiği bugünlerde terste kalsaydı bunlar banka lan derdi. Demekki bankaları satıp terste kalmadan çıktılar. Eğer ben doğru anladıysam bunlar 3. Dönem acayip kar yazacaklar. A1 kapital üzerinden. Programı tweterda radyo gedik diye aratıp izleyebilirsiniz saat 4 deydi. Bankalar girilmez, biz bu düşüşü anladık gibi laflar etti. Ulan a1 Eğer bu ortamda böyle akıllı hareket ettiysen, hayal olmayan kar açıklar a1 kapital. Programı izleyin. Sizde bakalım ne anlayacaksınız..

8. Programın adı tweterda hande Demirel, radyo gedik. Baki atilalkonuk. İzleyin bana a1 kapital bu banka rallisinden kar alıp çıkmış gibi geldi bakalım siz ne anlayacaksınız. Eğer böyle işe tekrar ediyorum. Ultra rekor kar gelir.

Sayfa 368/503 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •