Sayfa 368/1015 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468868 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: Viop LIX

1. Dip tepe bizim işimiz değil...
    Piyasa tepkisini görelim bakalım. Ters durum olursa da önce günlükte sata dönsün sonra bakarız..Sonra aşağıdan maliyet bölgelerinden alıcı desteğe geliyor mu ona bakacağız...Piyasa böyle izlenir..

Yoksa yıllardır her Allah ın günü düşer mi diye beklemek umut fakirin ekmeği lafının borsaya yansıması oluyor...
    Yukarı momentum varsa biraz para kazanmaya çalışın...Her zaman böyle para dağıtılmıyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Tradingview'in ayarlar kısmına kısıtlama gelmiş sanırım. Ne bir HO nün günü değişiyor, ne de fibonacci seviyeleri değiştirilebiliyor.

İyi oluyordu, grafik modülü oldukça esnek kullanışlı ve pratikti. Cep telefonundaki ise giriş bile yapmadan hala çalışıyor üstelik çözemedim sorun ne. Geçen gene kısıtlama gelmişti, hisse takip listesi değiştirilemiyordu. Bunu böyle yavaş yavaş kısacaklar sanırım.
    Beleş bitiriyoruz anlıyorum ben,ps.de açmıyor mesela.artik.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3. WSJ: Mısır, Hamas'ı İsrail ile 2 hafta içinde anlaşmaya varması yönünde uyardı

ANKARA (AA) - Mısır yönetiminin, Hamas'ı Refah'a kara saldırısı yapmayı planlayan İsrail ile 2 hafta içinde bir anlaşmaya varması yönünde uyardığı bildirildi.

ABD merkezli The Wall Street Journal (WSJ) gazetesinin haberine göre, İsrail ile Hamas arasında esir takası ve ateşkes anlaşması için arabulucu olan Mısır, Hamas'ı İsrail ile 2 hafta içinde anlaşmaya varması yönünde uyardı.

Kahire yönetimi, Hamas'ın 2 hafta içinde İsrail ile esir takası ve ateşkes konusunda bir anlaşmaya varmaması durumunda İsrail ordusunun yüz binlerce Gazzelinin sığındığı Refah kentine kara saldırısı başlatacağı yönünde uyarıda bulundu.

4.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bakalım bu hafta 9300-9400 görülecek mi ?
    Şu an negatif bir durum yok. Görülmemesi sürpriz olur..
    Cuma akşamı kapanış alımlarına göre havacılık yarın güçlü olacak gibi...
    Holdingler de de pozitif beklentim hala devam ediyor..
    Bence ağırlıklı olarak bankaları alacaklar bu hafta. Bakalım göreceğiz.

5.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Bence ağırlıklı olarak bankaları alacaklar bu hafta. Bakalım göreceğiz.
    Xhold takasında geçen hafta alıcı tarafta
    Citi %46
    Ak %23
    Teb %5 olarak yer almış. Yabancı holdingleri almaya devam ediyor. Özellikle Sahol ü..

Xbank takasında geçen hafta alıcı tarafta
    %54 Yatırım fonları
    %15 Citi
    %13 Emeklilik fonu yer almış. Fonlara mal park ediliyor gibi görüyorum ben..
    Bankalar da hareket olsa da kısa orta vade endeks bu seviyedeyken ben banka alımında çok iştahlı olmam...

6.  Alıntı Originally Posted by ASAP_ Yazıyı Oku
    Yakın tarihte görülmemiş bir "kavimler göçü" durumu var.
    Mevcut durumu örnekleyebilecek yakın tarihte yaşanmış bir vaka da yok.
    Demografik yapısı bizim kadar bile bozulmamış ülkelerde yaşananlara bakınca...
    Umarım en büyük derdimiz F-35, F-16 vb. dir.
    Gamlı Baykuş'tan selamlar.
    Toplam GSMH ye katkıları var, ama Kişi Başı GSMH hesaplanırken hesaba dahil edilmiyorlar....süper güvenilir veri yani(?)

8-10 milyon kişiden bahsediliyor, en son MEB'e kayıtlı çocukların sayısından veya doğum sayısından yürüyünce, doğrulanabiliyordu.

Kiraların artmasındaki rolleri de var..Yabancıya vatandaşlık karşılığı konut satışının zaten malum, etkileri.

Üstüne deprem, büyükşehirlere 100 binlerce zorunlu göç de eklemlendi.

Geçen haber vardı, bir işhanı mıydı, pasaj mıydı, AVM mi...neredeyse tamamını satın almışlar...kendi dünyalarını kurmuşlar.

Demografik tehlike büyük. Yine geçen içlerinden bi dünya tutuklamışlar İsrail ajanıymışlar, hatta biri de camide vaizlik mi yapıyormuş ne....karmakarışık...

ABD-CIA, Saddam'ın eski askerlerinden IŞİD kurdu sürdü Suriye'ye canlı yayında kafa kol bacak keserek insan yakarak göç tetikledi, halk canının derdine düştü malını mülkünü bırakıp kaçtı, YPG geldi çöktü oralara....Bir taşla kaç kuş sayamadım...Biz yapmadık, Miki yaptı...Hepsi Deyvizor'daki ABD üslerinin hemen batısında bekleşiyor şimdi, yarın bir gün lazım olurlarsa, ABD salıverecek hepsini, sonra da diyecek ki, Türkiye'nin veya İran'ın müdahalesi İŞİD le mücadeleye zarar verdi.

O villasında patlattıklarını iddia ettikleri Bağdadi'nin, fotoları var, ABD li senatörle, daha sakalları tam salmamış, toplantı halindeler. Bi tane de İngiliz Con vardı kafa kesen IŞİD li...yok ortalıkta...muhtemelen sakalı kesip Ukrayna'ya geçmiştir. Bi dünya yakaladı Ruslar o sahil şehri direnişinde, İngiltere, bizimle alakası yok emekli paralı asker bunlar dedi, çıktı taşın başına...yersen kırşen

7.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Beleş bitiriyoruz anlıyorum ben,ps.de açmıyor mesela.artik.
    Muhtemelen...

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Tarım Bakanı İbrahim Yumaklı:

"Türkiye'nin 2050 yılındaki nüfusu 105 milyon. Gelecek bir o kadar misafirimizi de düşünürsek 210 milyon. Bu nüfusun gıda ve ihtiyacını karşılamamız gerekecek."
    Sövdümmü adım yavuz oluyor
    105 milyon ne ?
    Misafir ne?
    Mülteci desene şuna

Sayfa 368/1015 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz