Sayfa 369/1023 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Mayis ayinda en az 4.1 gorur gund
    Trump giderse dxy yukari gider
    Faiz artirimi olursa ki kesin olmali yaz aylari boyunca 3.90 dip cok asiri supriz gelismede cok kisa sureli 3.80 deli alim firsati.
    2018 yılsonu 4.70 hedef.
    Bastaki inatlasmaya devam ederse yaz ayları bile cok firtinali devam eder.

2.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    trump denilen twitter sempanzesinin fuzeleri dolarcilarda patlayinca ben bu cumlenin orjinalini yazacagim..
    gundwane ;
    hisseye devam, hisse adi vermeyecegim simdilik; marj yuksek herkes kaldiramaz zarari su durumda..duzeltmesini yapti gibi 3.72/4.20 ne kadar arttiysa dipten o kadar gidecek bu meret, az daha sabir..ytd
    Şimdi söylede sevinelim. Ama dikkat et devamını ben edepten getirmiyorum. Çünkü ahlaken az da olsa kırıntı var. Milletin ..mmna koyanlarla berabersin galiba. Kutulardan ihalelerden ne haber. Bugün ne kadar kazandın. Bu millete yaptıklarımı hafzalan almaz. Aklına bile getiremezsin. Amma bunca kötülüğü görmeyen topluma bu az bile. Hz musa ile fravun arasındaki yahudilerin durumu varya. Hani ya musa sen doğru söylüyorsun ama ...ama sını sen bul

3. Temel de değişen birşey yok. Teknikte ben 4.09 4.10 u 60 dk grafikte trend desteği görüyorum. Derinlikler bir graf atarsa iyi olur. Mb 'sının açıklamasına kadar maalesef dolardayız. Bizi bu duruma düşürenlere ve onlara katkı sağlayanlara yazıklar olsun.

Boşverin Trump füzesini, her dolarcıda patlamıyor..beni etkilemiyor mesela..

Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Fazla takılmayın bu laflara, Trump bazen iyi uçuş yapıyor..örn. bir zamanlar ''dünya K.Kore'nin ABD'ye ulaşabilecek füze yapabileceğini görmeyecek'' demişti..3. uçak gemisini Kore açıklarına göndermişti felan..

Nitekim sonraki twitinde kısa bir süre sonra yumuşamış gözüküyor..

Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük istihdamcısı olacaktı, ne oldu..gerçi yine belirli bir istikamette ilerliyor ama uçtuğu kadar değil..
     Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Tamam normal değilde , o işlerde o kadar kolay değil bence..

Bir saat sonraki twitinde ilişkilerimiz iyi değil ama buna gerek yok..beraberce çalışalım vb. diyor..

Bunlardan bir şey çıkacağını sanmıyorum..birde nükleer var bu işlerin sonunda..kolayca göze alınabilecek şeyler değil..

Ya Dolarda değilde kenef çukuru BIST güzellemesi yapanlara kanıp birde üstüne üstlük devletin bankası diye HALK bank hissesinde olsaydık halimiz nice olurdu ! Dur gideyim de bir şükür namazı kılayım bu kadar aptal olmadığım için.

6.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Ya Dolarda değilde kenef çukuru BIST güzellemesi yapanlara kanıp birde üstüne üstlük devletin bankası diye HALK bank hissesinde olsaydık halimiz nice olurdu ! Dur gideyim de bir şükür namazı kılayım bu kadar aptal olmadığım için.

ASELS var abi,KY'i nasılda ezdiler yerli milli yalanlarıyla,16 kasım günü maaşı alan ASELS almaya gitti,giderkende bana okkalı bir küfür ettiler,sonuç ORTADA !

7.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    ASELS var abi,KY'i nasılda ezdiler yerli milli yalanlarıyla,16 kasım günü maaşı alan ASELS almaya gitti,giderkende bana okkalı bir küfür ettiler,sonuç ORTADA !
    Patron aynen, son örnek ASELSAN. Ülke ekonomisi diken üstünde hala borsa da mal pazarlamaya çalışıyorlar küçük yatırımcı ya...

Senin özel sektörün devasa açık pozisyon taşıyor küresel finansman imkanları her geçen gün zorlaşıyor bu tabloda hala borsa uçacakkaçacak muhabbeti bitmiyor.. burada yazdıklarımızda üçbeş garibanın parasını kumarbazlara kaptırmalarına mani olursak ne mutlu bize...

Daha öncede yazdım; garan 1 usd seviyelerinden önce bu borsaya orta ve uzun vadeli bakılmaz 🙂

8. 113 liralık hisse 50 TL olmadan ve Amiral gemisi denen banka 3 lira olmadan borsaya adım atılmaz. 5 ' e kadar dolardayım. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 369/1023 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •