Sayfa 369/582 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469 ... SonSon
Arama sonucu : 4650 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    1) Fişekhanenin gelirinin 0 olmasının bir sebebi var mı ?

Geçen sene 14.6 milyon idi
    Tesis gideri 7.5m idi

Şimdi 0
    Tesis gideri 97.8Milyon

2) Şirkein Mahmutbey için işe alımı var

İstanbul Bağcılar-Mahmutbey'de başlayacak olan Lüks Konut projemizde görevlendirilmek üzere ''Şantiye Şefi'' pozisyonumuz için başvurunu bekliyoruz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/oza...e-sefi-3405212
    Artık büyükyalıdaki ticariler üzerimize geçti ve kira gelirleri kısmında buradan gelen kiralar ...
    Mahmutbey hazır ve başlayacak yakında...142 dairelik bir proje olacak hatırladığım kadarıyla ...

4.5 milyondan sonra satista kalan 1.400
     Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    4,5 milyon lottan söz ediliyor ama 1,5 milyon lot karşılamaz.
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

3.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    her ne kadar sevmesende linux ve sen olmasan bu hisseyi simdiye dek on defa satardım
     Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Benim kimse ile şahsi bir derdim yok, sadece işlerine geleni işlerine yarayacak zamanda söyleyip işlerine yaramadığı zaman dut yemiş bülbül moduna girenlere tahammül edemiyorum..!!!

Benim tek derdim, üç kuruşunu bu hırsızlara kaptıran ky nin neye bulaştığını ve nasıl zararsız bu işten kurtulacağını anlatmak, faydam olduysa ne mutlu, bugün karanlık odada yapılan hisse devri ile bedelsiz hayırlı olsun diyelim şimdiden..;-))

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!
    Yine hisse -5 oldu ve yine malum kişiler dut yemiş bülbül..!!!

Neden; çünkü Perşembe Cuma malı çaktılar, şimdi alış için yer beyenmeye çalışıyorlar da ondan..!!!

Para kazanmak zoz değil, zor olan namuslu kalarak para kazanmak..!!!!

4.5 milyon lotu linux vermiş olabilirmi sepeti boşalttı desene
    Yine hisse -5 oldu ve yine malum kişiler dut yemiş bülbül..!!!

Neden; çünkü Perşembe Cuma malı çaktılar, şimdi alış için yer beyenmeye çalışıyorlar da ondan..!!!

Para kazanmak zoz değil, zor olan namuslu kalarak para kazanmak..!!!!

nasip....

5.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    4.5 milyon lotu linux vermiş olabilirmi sepeti boşalttı desene

Yazdıklarımla ilk kim alay edecek diye bekliyordum, ve o şanslı kişi belli oldu..;-))

Satanlar kimdi bilmek ister misin..???

Bugün getirilen yeni döviz kısıtlamalarını önceden haber alıp cumadan parayı dövize yatıran içeriden bilgi alan köstebekler .!!!

Bizim Ahmet efendi nin de hatrı sayılır bir döviz birikimi olduğu için kredi kullananlara getirilen döviz bozdurma zorunluluğu pek işine gelmemiş olsa gerek..!!!

Bu yazdıklarımı dut yemiş bülbüllerden duyamazsınız, çünkü işlerine gelmez sazanlar oltaya gelmez kaçar..

Biraz adam olsalar bundan sonra olacakları yazarlar, ama o da işlerine gelmez..!!!

Ben 29 Ekim 2023 tarihine kadar tek lot satmıyorum, o gün gelince bu günlerde susanların eline mal nasıl verilirmiş gösteririm hiç merak etmesinler..!!!

Hırsızlara son ihtar yazımdır..!!!

Senin yandaş dostların sattı desene içeriden haberi başka kim alır elinizin değdiği yer kuruyor...
    Yazdıklarına ilk kim alay edecek diye bekliyordum, ve o şanslı kişi belli oldu..;-))

Satanlar kimdi bilmek ister misin..???

Bugün getirilen yeni döviz kısıtlamalarını önceden haber alıp cumadan parayı dövize yatıran içeriden bilgi alan köstebekler .!!!

Bizim Ahmet efendi nin de hatrı sayılır bir döviz birikimi olduğu için kredi kullananlara getirilen döviz bozdurma zorunluluğu pek işine gelmemiş olsa gerek..!!!

Bu yazdıklarımı dut yemiş bülbüllerden duyamazsınız, çünkü işlerine gelmez sazanlar oltaya gelmez kaçar..

Biraz adam olsalar bundan sonra olacakları yazarlar, ama o da işlerine gelmez..!!!

Ben 29 Ekim 2023 tarihine kadar tek lot satmıyorum, o gün gelince bu günlerde susanların eline mal nasıl verilirmiş gösteririm hiç merak etmesinler..!!!

Hırsızlara son ihtar yazımdır..!!!
    nasip....

7. Faaliyet raporunda bulamadımkira geliri aldığı yerler içinde 3. Çeyrek yatırımcı sunumnda da bulamadım. Fişekhaneden 2022de kaç milyon kira geliri aldığını bilen var mı?
     Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Artık büyükyalıdaki ticariler üzerimize geçti ve kira gelirleri kısmında buradan gelen kiralar ...
    Mahmutbey hazır ve başlayacak yakında...142 dairelik bir proje olacak hatırladığım kadarıyla ...

8.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Linux bunu 7.5 dada yazdi bak neymiş vebal almışsın

Hayırdır bu arkadaşlar sevi avukat mı tayin etti, kendilerini savunacak cümle kuramıyor mu bunlar..???

Hangi fiyatta ne dediği dediğ dedikten sonra ne olduğu önemli, ona bakarsan ben bu hisse için 3 TL de iken neler dedim ve buradaki bazı bit yavruları beni nasıl tefe koydu bak gör..!!!

Treyd edecekler diye kaç kişinin canını yaktılar kim bilir, ne yaptıklarını onlarda çok iyi biliyor o yüzden sesleri çıkmıyor..!!

Boşver benim vebalim bana onların vebali onlara kalsın, kim kaç kişinin ahını almış hesap günü belli olur, levhi mahvuzda kayıtlı hepsi nasılsa..!!

Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    ben kimsenin avukatı değilim haksızlıga tahammülüm yoktur o kadar...murat senin dengen kaybolmuş twitterdede bu düzene isyan etmişsin .. düzenin payandalığını yaparken üstelik...
    Düzeni sadece iktidardan ibaret sananlar için diyecek lafım yok..!!!

Üstelik bu iktidarın çıkması üç parti ile aynı masada oturup kendine muhalefet diyenlere diyecek tek lelimem dâhi yok..!!

Yakında hepsinden kurtuluruz inşallah..!!!

Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    hukuk fakültelerinin deknların bak aynı şekilde mimarlık fakültesine imam atadılar adam vicdanlıymış istifa etti murat işte batasıca düzeniniz bu muhalefetide allah kahretsin bu ülkede seçmen değişmeden seçilenler değişmez hala sana maaş bağlamadılarmı bedavanın bedavası kürek çekiyon

Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk;
    En azından benim kime kürek çektiğim belli, senin gibilerin ne dediği belli ne de tarafı..!!!

iki tarafa da sallamak kadar konforlu bir rahatlık olmasa gerek..!!!

Neyse; bu kafayı yapan şey her neyse hepimize lazım, belki böylece doğru yolu buluruz..;-))

Kabe'de şeytan taşlamak için atılan taşı kime attığını bilmeden atmak gibi komik olu ama olsun..!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!! :
    Yine aynı kısır döngüye girdik, bir türlü anlamak istemeyene anlatmaya çalışmak nafile bir çaba..

Sözün bittiği yerdeyiz..!!!
    Son düzenleme : 11.Muratblsk; 21-03-2023 saat: 06:47.

Sayfa 369/582 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •