Sayfa 37/588 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon
Arama sonucu : 4699 madde; 289 - 296 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

Bu düşüş haberden sonramı oldu

3,62 den 3,52'olmuş

2. Aynen haberden sonra oldu anlam veremedim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. En iyisi ben bu haksızlığı bimere yazayım bari,yasal değişiklik yapsınlar diye istekte bulunayım,isteyenin bir vermeyenin iki kara...

4. Yazdım...belki bir çok şirket 6,32 kuruşu da vermiyor,vermemesinden vermesi elbette iyi ama imtiyazlı hisselere verilen miktar gerçekten çok adaletsiz.

5. sağolsunlar çok bile vermişler temettüyü! en az 10krş bekliyordum açıkçası. daha çok düşer bu tam kumarbaz hissesi oldu son zamanlarda. bereket şu anda elimde yok tüm lotları sattım yakın zamanda yoksa bu haberi görünce bayaa güzel şeyler söylerdim

düşerse tekrar bakarım ama temettü için alınacak hisse değil doğrusu...Y.T.D

6. Açıkçası açıklanan düşük kar payı beni çok şaşırttı. Evet son dönem karinda ciddi düşüş var onun etkisi çok ama hissenin fiyatı çok ucuz kaldı her zamanki hareketli döneme girdik inşallah beklentim olan 4 üstü fiyatları görürüz ve gormeliyiz de.milleti biktirip cikartacaklar gibi hissediyorum. hadi hayırlısı artık.

İlk çeyrekte güzel bir kar geldi geldi, gelmez ise işte o zaman işimiz zor!
    Bilmek değil, yapmaktır hayatı değiştiren!

8. Şu son bir kaç haftada çok güzel alım oldu yabancı girişi de iyi. Şu yabancı satışları yüzünden dip yaptık yine gerilerse artik diyecek bir şey bulamıyorum. En büyük korkum endekste oluşabilecek muhtemel kâr satışları buna paralel inisler. Diğer yandan dolar endeksine göre borsada arpa boyu ilerleme yok zira paramız korkunç değer kaybetti. Buna istinaden aslında yakın bir zamanda satış beklemiyorum.
    Ama burası tr ne olacağı bilinmez. Gündem çalışır bizde.
    İnşallah en kısa sürede zarar olanlarımiz telafi eder ve makul karlar elde ederiz birlikte

Sayfa 37/588 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •