Sayfa 372/464 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by eroank Yazıyı Oku
    Bilanco okumayı bilmeyen kötü der neresi kötü yükümlülükler azalmıs hem kısa hem uzun duran varlıklar artmıs özsermaye artmıs en önemlisi defter degeri 2.53 e yükselmis su an bilancoya göre cok ucuz sadece oyuncu yok götürse birileri yada patron alım yapması lazım
    Olumsuz olan tek sey 2017 yılına göre kâr rakamindaki düşüklük. Oda fiyatlanmis durumda yoksa ilk 2 döneme göre hisse de rakamlar olumlu görünüyor .

SM-G531F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by GreenStone Yazıyı Oku
    Olumsuz olan tek sey 2017 yılına göre kâr rakamindksa düşüklük. Oda fiyatlanmis durumda yoksa ilk 2 döneme göre hisse de rakamlar olumlu görünüyor .

2017/9 da arsa sattıgı için bi kereye mahsus böle oldu bi daha olmaz bence bu dönemde kar göstermesi bile yeter cogu dandik sirket zarar acıklıo ha spek olsa kagıt öle yada böle gider 0.96 kurus nedir ya amk 2.26 dan vermedim nese nasip 50 bin lot beklerim ben bi sene daha

3.  Alıntı Originally Posted by GreenStone Yazıyı Oku
    Olumsuz olan tek sey 2017 yılına göre kâr rakamindaki düşüklük. Oda fiyatlanmis durumda yoksa ilk 2 döneme göre hisse de rakamlar olumlu görünüyor .

Alıntı Originally Posted by eroank Yazıyı Oku
    2017/9 da arsa sattıgı için bi kereye mahsus böle oldu bi daha olmaz bence bu dönemde kar göstermesi bile yeter cogu dandik sirket zarar acıklıo ha spek olsa kagıt öle yada böle gider 0.96 kurus nedir ya amk 2.26 dan vermedim nese nasip 50 bin lot beklerim ben bi sene daha
    Maliyet nedir? Ne kadar zamandır bekliyorsun?

4.  Alıntı Originally Posted by GreenStone Yazıyı Oku
    Maliyet nedir? Ne kadar zamandır bekliyorsun?

1.8 bir bucuk yıl oldu

5. Iyi sabır varmış sende de.

6.  Alıntı Originally Posted by GreenStone Yazıyı Oku
    Iyi sabır varmış sende de.

Sabır da önemli de daha da önemlisi borsaya koydugun paraya acil ihtiyacın olmucak benim ihtiyacım olsa su an cok kötü zararına vermek zorunda kalcam illa cıkar herhalde ki cıkmasa bile kar ı en fazla 5 yıl kasa da tutabilior sonra napcak ya dagıtır ya bedelsiz verir ne bilem bisiler yapcak bana kalmazsa cocuklara arsa niyetine kalsın

7. Önce ataisin 1.90 maliyetli kaatları gelecek ondan sonra gidecek beklemeye devam

8. 10 binden fazla Ulaş hissem var.Biraz daha düşerse bir 10 bin daha alırım. Hiç mi hiç acelem yok.

Sayfa 372/464 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •