Sayfa 373/447 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423 ... SonSon
Arama sonucu : 3572 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Kazaran bu çeyrek düşük gelseydi duman ederdi ama iyi gelince sıfır etki.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

--anladık spek--tahta yapıcı..bu hisseden bir bok olmayacak....maliyetime gelsin...vereceğim...sen de kumda oynarsın oyuncaklarınla...

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --anladık spek--tahta yapıcı..bu hisseden bir bok olmayacak....maliyetime gelsin...vereceğim...sen de kumda oynarsın oyuncaklarınla...
    İyi şirket, kötü hisse...
    İyi hisse olsaydı endeksin ve enflasyonun rekorlar kırdığı 2023 içinde yatırımcısına kaybettirmezdi, 4 milyar zarar açıklayan Eregl yeşil yaktı, bu ise 426m kar ile ekside, hep derim patron etkisi de bir yere kadar, temel mutlaka satın alınır diye ama sadece bu hisse ve Ardyz yanılttı beni, %2 ihtimal. Fiyatlanmadan gitmem ben, sizin aceleniz var, bol kazançlar.

--önce kimyasını sonra psikolojisini bozacak sonra....sonra...sonra....ne zaman??? bilsek de o zaman girsek...

ısrar ile ekside tutacak ki lanet olsun dedirtecek...

bu hisseyi övmek, ayağa kurşun sıkmak demektir....

kötü taraflarını öne çıkaralım da kimse gelmez ise mecburen yukarı sürecektir.....spek dip avcısı...

--bu tür hareketlere yönetim kurulu sessiz kalıyorsa benim için ciddi bir eksi puan almış demektir...

--bir hisse olumlu haberlerde etkisini göstermiyorsa burada yönetimin ciddi sorumluluğu vardır...bence...

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --önce kimyasını sonra psikolojisini bozacak sonra....sonra...sonra....ne zaman??? bilsek de o zaman girsek...
    Kıymetli borsacı abimizin aklından geçirdiklerini bir bilsek keşke, bugünkü rezaleti gördükten sonra anladık ki mesele sadece bilanço da değilmiş yoksa şimdi 12 üstü olurdu.

Sayfa 373/447 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •