Sayfa 374/925 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474874 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ilk çeyrek faaliyet karı anlamında yapılabilecek en iyi dönem....2. çeyrek ve 3. çeyrek iş zor...özel bir haber hikaye olmadığı sürece 2018 yılı bence bir halt olmaz bu hisse....son 2 yıl 2.çeyrek zarar açıklıyor şirket....bu yıl ilk çeyrekten zarar yazdı....
    Ortak yolun acık olsun sattın biz bekliyeceğiz moral bozmanın anlamı yok grafik atmışsın alacağın yeri söylemişsin 2018 de zarar yazsa biz satmayacağız...

2.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ilk çeyrek faaliyet karı anlamında yapılabilecek en iyi dönem....2. çeyrek ve 3. çeyrek iş zor...özel bir haber hikaye olmadığı sürece 2018 yılı bence bir halt olmaz bu hisse....son 2 yıl 2.çeyrek zarar açıklıyor şirket....bu yıl ilk çeyrekten zarar yazdı....
    İsterlerse her dönem yazar hocam.İsterlerse her dönem zıplatırlar.ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Suhulet Yazıyı Oku
    Toplamalık olmuş herşey tam istedikleri gibi gayet güzel yıldırmışlar biriktirmek isteyen benim gibi arkadaşlarıma da söyledim ufak ufak topluyoruz elinde olan satmasın derim 2,62 😊 den de alıcıyız nekadar uzatırlarsa okadar çok toplarız maliyette düşer....
    sn.suhulet,
    İnşallah arkadaş çevreniz geniştir ve paralı arkadaşlarınız vardır.

4. Aselsan da tam alınacak kıvamına geldi aslında.. Aylar öncesinden 22 gelirse alınır deyip durduk ama bu da dolar bazlı dib fiyatlarda.. El yine bu lanet hisseden çıkmaya gitmedi...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

5. Endeks düşerken katılan hisse, çıkarken eşlik etmiyor.. Endeksle parelel Kolerasyon olsaydı 3.65 seviyelerinde olması lazımdı.
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

6.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Endeks düşerken katılan hisse, çıkarken eşlik etmiyor.. Endeksle parelel Kolerasyon olsaydı 3.65 seviyelerinde olması lazımdı.
    Ben eminim ki bu tahtanın varsa speği bizi sinir hastası etmeden bırakmayacak.
    Kalıcı zarar verecek bize ve belki hayatımızdaki en acı tecrübesi bu hisse olacak.
    Endex 150 bin olsa bu haysiyetsiz hisse en fazla 4 olacak bu gidişle.

7. Sn cmpemre hissenin fiyatı biriktirmek için uygun dedim algıyı başka yere yönlendirmeyin yanlış fiyattan alanlar için Allah sabır versin ama bizim gibi biriktirenler için yada maliyet düşürenler için fırsat şuan ucuz daha ucuz olursa hayır demem bunun çevremin zengin yada fakirliğiyle ne alakası var gubrf köklü ve güçlü firmadır zamanı geldiğinde hepimizi sevindirecektir

S.a tüm Gübretaş zedeler.
    Yeni üye oldum ve bende Gübretaş zedeyim. Twitter'da yazıyorum fakat hiç destek alamıyorum.
    Yusuf ve onur bey hariç.
    İlk mesajimda CİFTLİKBANK gibi bizi dolandiran Gübretaş yönetimine olsun.
    İsteseler geri alım açıklayıp bu soyguna dur diyebilirlerdi ama ......

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 374/925 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •