Sayfa 377/881 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477877 ... SonSon
Arama sonucu : 7044 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by Bargan Yazıyı Oku
    Vestel uçtu. Bir haber mi var
     Alıntı Originally Posted by Bargan Yazıyı Oku
    Haber var mı diye sormuştum. Yaprak yere düşerken yarattığı rüzgardan bizim hisse de etkilendi gibi geldi bana....
    Aslında bir haber gördüm bi yerlerde. Sanayi bakanlığı mı aselsan mı ne Vestel fabrikasını gezip inceleme yapıyorlarmış. Büyük bir proje varmış. Rivayete göre bunlar yani.
    İşlem hacmi de 160 milyon u geçti bu arada

Herkes kendi bildiğini yapar, yapmalı. Başkasının dediğiyle gaza gelen neyde başarılı olur ki borsada olsun.*
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Herkes kendi bildiğini yapar, yapmalı. Başkasının dediğiyle gaza gelen neyde başarılı olur ki borsada olsun.

2. Haber bu ama vestelin hareketlenmesinin bu haberle ilgisi yok sanırım.

Zorlu Grubu'nun savunma sanayisi şirketleri Manisa Teknokent’i inceledi
    09 Ocak 2019 Çarşamba, 11:36 | Güncelleme: 09 Ocak 2019 Çarşamba, 12:00 İHA
    Zorlu Grubunun Savunma Sanayisine hizmet veren şirketlerinden olan Vestel Savunma Sanayi A.Ş. ile Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş. yetkilileri Manisa Teknokent'i ziyaret etti.

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Haber bu ama vestelin hareketlenmesinin bu haberle ilgisi yok sanırım.

Zorlu Grubu'nun savunma sanayisi şirketleri Manisa Teknokentâ��i inceledi
    09 Ocak 2019 Çarşamba, 11:36 | Güncelleme: 09 Ocak 2019 Çarşamba, 12:00 İHA
    Zorlu Grubunun Savunma Sanayisine hizmet veren şirketlerinden olan Vestel Savunma Sanayi A.Ş. ile Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş. yetkilileri Manisa Teknokent'i ziyaret etti.
    İlginç,. Yükselişte tam haber saati nde, 11.25te başlamış. Son dakika da çoğunu geri verip ters çekiçle kapatmış... Sanki haberi bahane edip mal çıkmışlar gibi.
    Herkes kendi bildiğini yapar, yapmalı. Başkasının dediğiyle gaza gelen neyde başarılı olur ki borsada olsun.

4. euro usd paritesi artıyor. emtia fiyatları düşüyor. usd ve euro mevcut seviyelerini koruyor. bu vesbe belasından 12 aylık bilanço sonrası kurtulurum diyordum ama 1 ceyrek muhteşem ötesi gelebilir eğer böyle devam ederse

5. Twitter da son çeyrek için 100 milyon tl civarı kar bekleyenler var. Sebebi de son çeyrek maliyetlerinin oldukça yuksek olması gösteriliyor.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Twitter da son çeyrek için 100 milyon tl civarı kar bekleyenler var. Sebebi de son çeyrek maliyetlerinin oldukça yuksek olması gösteriliyor.

dedikleri doğru, malzemeleri 6 tl nin ustunde dolar kuru ile aldılar. 5.3 tl ile bitmiş ürünü sattılar. biraz zarar gelecek buradan ama bilanço bu kadar az olurmu bilmem.

7.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Twitter da son çeyrek için 100 milyon tl civarı kar bekleyenler var. Sebebi de son çeyrek maliyetlerinin oldukça yuksek olması gösteriliyor.

Vestel den alacağı faiz geliri yok muydu, o 100 milyon un içinde mi?
    Bence bu 100 algısı hissenin düşen fiyatıyla oluştu.

Hisse yükselirken de herkeste gelecek yıl 1 milyar kar gelecek inancı başlar herhalde

Aslında Yıllık 560 milyon kar gelse bu vesbe nin 2014den beri içinde olduğu 8-12 bandını kırmaya yetmez mi?

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    dedikleri doğru, malzemeleri 6 tl nin ustunde dolar kuru ile aldılar. 5.3 tl ile bitmiş ürünü sattılar. biraz zarar gelecek buradan ama bilanço bu kadar az olurmu bilmem.
    Sacmalik...
    Bu tip sirketler max 10 gun srokla calisir. Koca 3.ceyrek 6tl kur ile malzeme almaz.
    Operasyonel kâr 3.ceyrekten belki %10-20 az olabilir ama daha fazla degil. O da sezonsal satis hacmi kaynakli.
    Ben 300-350 arasi kâr bekliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 377/881 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •