Sayfa 381/1010 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481881 ... SonSon
Arama sonucu : 8075 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by ece&efe Yazıyı Oku
    o değil de trade edeyim diye aldım tekrar yatırımcısı olucaz bu gidişle
    Sen tepeden fordları sat gel bulaş tekrar 😎
    Mathias ı dinle sen, biz dinlemedik bak ne çekiyoruz! Hem ondan hem Ereğli’den çifte kavrulmuş!
    Ay sonu 1000 lot daha ekleyeceğim!

2. Geri almış! En azından artık birlikte zarardayız 😂

3. 1,5 milyon lot geri alım yapmış

4. Son Ortaklık Yapısı (x1.000)

Ataer Holding
    1.724.982 %49,29

Erdemir Portföyü
    133.242 %3,80

Halka Açık Kısım
    1.641.776 %46,91

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Umarım şirket geri alımlarla doğru yoldadır.

POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Eregl

• Ereğli pişmanlıktır...
    • Bu kağıt pahalı...
    • x cent'e y TL'ye düşer dedim kimse dinlemedi, al işte düştü, ne oldu o kadar dedik... (fıkrasına gülünmeyen insan misali kimse gülmez, gülemez, takdir etmez.)

Günlük hareketler sonucu görülen güzellemeler...

"Kağıdı alıyoruz düşüyor, satıyoruz çıkıyor" diyen müride üstat der ki; "Velevkil arsa aldın, onun fiyatını böyle takip edebiliyor musun? Borsayı da böyle düşünmelisin." deyince mürid; "Canlı fiyat takibi olsa onu da izlerim!!!" (Alıntıdır.)

"Zengin evin hanımı, kocasına sitem eder;
    - Bak karşıdaki gariban komşularımızın hamam ışığı her gün yanıyor, biz hamama haftada bir zor giriyoruz!
    Evin zengin beyi 'bekle de gör' deyip evden çıkar. Aradan geçen günlerde karşı evin hamam ışığı yanmaz olur. Evin hanımı sorar; 'bey sen ne yaptın?'. Beyin cevabı; 'Kapılarına bir kese altın bıraktım!!!!!)" (Alıntıdır)

Yastık altına altın alıp atsan dahi, her TV kanalında sağ ya da sol alt köşede fiyatı dakikada 3 kez karşına çıkıyor.

Mal mülk sahibi olmak, varlıklı olmak bilhassa yatırımcı olmak zor vesselam.

Umarım kısa vadede ihtiyacınız olmayan para ile yatırım yapmışsınızdır.
    Aldığım nefesi verme garantim yok iken, borsa dolar falan filan ile ilgili bir saniye sonrasını bilme şansım yok! Yazdığım her şey, edinilmiş tecrübelerden kaynaklı tahminler.

7. Fonda 63,5 milyon TL kaldı...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by karaoğlan Yazıyı Oku
    Buraya ara sıra bakıyorum yazmazdım ama dayanamadım hiç güleceğim yoktu. İki Fedor olmaz hocam sen Fedon ol. Yanlış anlaşılırsa şimdiden özür dilerim.
    🤣 valla fedon olup sirtaki tabak kırma rakı balık deniz takılmak ve eregl stresi olmadan yaşamak isterdim ne yalan söyliyim 😄

Sayfa 381/1010 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •