Sayfa 382/563 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Artık dibini sıyırıyor.

2. Bir sabah bızde uyanacağız ünlü gibi, gedık gıbı şirketımızın yatırım bankası için başvuru yaptığını öğreneceğiz. Bu yazdığım burda kalsın..ytd

3. Bu haftayı 2,50 uzerı bır fıatta kaparsak çok güzel olur.. ytd.

Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Bir sabah bızde uyanacağız ünlü gibi, gedık gıbı şirketımızın yatırım bankası için başvuru yaptığını öğreneceğiz. Bu yazdığım burda kalsın..ytd
    Ünlü yapacapını söyledi. İnfo sırf bu yüzden sermaye artırdı. Ama rtlabda %44 pay varken yapar mı a1 capital bilmiyoruz. A1 cspitalde sermaye artırdı. Hazırlıkları tamam.borsada a1 cspital 2.q total net kar 43 milyon. İnfo ile başa baş. İnfo balvurabilecekse a1 de başvurabilir artık. Gedik zaten başvurabilir çinkü karlılık sermaye bir üst segmentte.a1 cap ın yıllık 200-250 milyon kar seviyesine ulaşması demek zaten güleri 10 fk dan hisse ortaklığı ile 10 tl yaptırır. Rtlabı saymıyorum bile. Rtlab ne ederi bu sefer extrası olur.elde kitci, enzimci kanatlı aşıcısı beleşe kalır.
    A1 cap önemli bizim için. 2 hikaye var. Rtlab, a1cap.
    Ve hatta bu şirketin kasasında vadeli mevduatı 250 milyon olsa( iştirakleri dahi olsa) 50 milyon faiz geliri bile güleri 4-5 aralığına oturtturur. Güler sermsyeye göre fiyat resmen geberik! A1 cap sıcak para basan bi şirket,, hemde anında. 10 snde parası cepte.rtlabda keza bilemedin 1 aya sıcak parasını alan bi şirket.
    Ama gel görki 2.5 tl bile çok gördüler.

5. Sayın hayek 2 satır yazın birşeyler.tartismadan fikir carpistirmadan da olmuyor.
    Benim sorum var size diyelim ki piyasadaki bütün lotlar sadece 1 lot hariç bizde olsun.
    1 lot ve imtiyazlı hisseler karakterli patronumuzda olsun.
    Bu durumda genel kurulda karar alabilme gücü kimde olur?
    İmtiyazlı icerigi yönetim kurulunu seçme dışında da var mı?

imtiyazli hisseler kimde ise genel kurulda yonetim kurulunun cogunlugunu o olusturur.

imtiyazli hisse tanimi turk ticaret kanunu cercevesinde cesitli sekillerde tanimlanmistir. guler deki imtiyaz sekli oy'a iliskindir.

ama hisselerin %51'ini toparlanabilirse , ttk'nin bazi hukumleri cercevesinde oy'da imtiyaz hakki iptali davasi acilip sonuc alinabilir.

bunun bir yontemi var, hatta hukukcular bile bunu bilmiyor diyebilirim
     Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Sayın hayek 2 satır yazın birşeyler.tartismadan fikir carpistirmadan da olmuyor.
    Benim sorum var size diyelim ki piyasadaki bütün lotlar sadece 1 lot hariç bizde olsun.
    1 lot ve imtiyazlı hisseler karakterli patronumuzda olsun.
    Bu durumda genel kurulda karar alabilme gücü kimde olur?
    İmtiyazlı icerigi yönetim kurulunu seçme dışında da var mı?

genellikle yanilmadigim kar beklentilerimi de paylasayim (+/- 5 milyon ₺ fark olabilir)...! 9 aylik kar beklentim
    A1 Capital : 75 milyon ₺
    Güler Yatirim : 67 milyon ₺
    Rtalb : 98 milyon ₺

"yatırım tavsiyesi değildir"

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    genellikle yanilmadigim kar beklentilerimi de paylasayim (+/- 5 milyon ₺ fark olabilir)...! 9 aylik kar beklentim
    A1 Capital : 75 milyon ₺
    Güler Yatirim : 67 milyon ₺
    Rtalb : 98 milyon ₺

"yatırım tavsiyesi değildir"
    Duramadın dimi

Sayfa 382/563 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz