Sayfa 385/818 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485 ... SonSon
Arama sonucu : 6542 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. geçenlerde ahmet mergen bloombergte 30 cente düşmüş banka var olmaz böyle şey bistte bankalar çok cazip uzun vadede falan diyordu. çok bakmadım ama 30 cent civarı y....k bank hariç yok herhalde. gerçi hissenin tekil fiyatı bence önemli değil. hisse sayısına bakar ama bu melunu kastetti herhalde.

2. türkiyedeki sorunlu kredilerin çoğu inşaat ve enerji. bu kredilerin en yoğun olduğu banka ykb.

teb yatırım raporundan...

3.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    türkiyedeki sorunlu kredilerin çoğu inşaat ve enerji. bu kredilerin en yoğun olduğu banka ykb.

ben raporlarını yiyim onların o yawşklr malı toplamalarına çanak tutuyor

4. Çoğu kurum al tavsıyesı..bırtek yabancı bır kurum hatırlayamıyorum sat tavsıyesındeydı.

5.  Alıntı Originally Posted by karatren3 Yazıyı Oku
    ben raporlarını yiyim onların o yawşklr malı toplamalarına çanak tutuyor
    bu diğer bankalara göre niye bu kadar zayıf kaldığını açıklıyor. eğer kötü banka kurulursa bundan en iyi etkilenecek y....k bank olur tahminen.

6.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    bu diğer bankalara göre niye bu kadar zayıf kaldığını açıklıyor. eğer kötü banka kurulursa bundan en iyi etkilenecek y....k bank olur tahminen.
    sen iyisini bilirsin üstad acemiyim idare et

7.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    türkiyedeki sorunlu kredilerin çoğu inşaat ve enerji. bu kredilerin en yoğun olduğu banka ykb.

İyi de herhangi bir teminat almadan mı vermişler. En kötü o tesisisin sahibi olur. Geçmişte bankaların sahip olduğu çok kurum vardı bu şekilde..Bence başka bir şey var..sebep o olamaz.

8.  Alıntı Originally Posted by Emekli62 Yazıyı Oku
    İyi de herhangi bir teminat almadan mı vermişler. En kötü o tesisisin sahibi olur. Geçmişte bankaların sahip olduğu çok kurum vardı bu şekilde..Bence başka bir şey var..sebep o olamaz.
    iyi de sizin mantığınızlşa hiç bir yerde bankacılık krizi çıkmaz o zaman. şu anda bankaların düşmesinin sebebi tamamen bu. öyle olsa dağıt dağıt krediyi sonra el koy sat, sıfır sıkıntı. ama gerçekler öyle değil

Sayfa 385/818 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •