Sayfa 386/538 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 3,081 - 3,088 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Yanlışım varsa düzeltin arkadaslar...olumlu beklentileri...%100 Bedelsiz var..aralikta %20 temettü var...2017 sonu 153 milyon kar...iki tane toplamda 40 küsür milyon değerinde izmirde arsası...80 milyon stok...olumsuz beklenti 30 milyon borç gözüküyor...12 yı görmüş ve buralara inmiş 7 aşağısı hacimsiz olmuş...beklemeye değer gibi...hele buralardan alanlar 3 aya kalmaz %100 alabilirler gibi...dunya batmazsa...y.t.d...

2. Yanlış yok da sonuçta sığ kağıt olunca büyük ihtimalle de dokemedigi mal olunca böyle sabır zorlayıcı haraketler yapıyor Etraf ucuzladı Biraz kafayı kaldırsa kimse kalmaz eline geçirir tahtayı da hep bana olsun diyenlerden sanırım Böyle devam ederse mal kaptırır yalnız Benden söylemesi
    Burada yazdıklarım tamamen kendi senaryolarımdır YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR....

3. Yeni bir proje oluşumu yeni zirve yaptırır gibi...zaten buralara 2 sefer düşmüş çıkışta 10 üzerini görmüş...bu sefer bakalım yine yapacakmi.. Akşam gelecek habere göre haftaya bakacaz...kapanista 6 üzeri kapatırsa sasirmam...y.t.d...

4. Güzelim hisse halka arz fiyatlarında geziyor.G.K 'da bugün bedelsiz de bir belirsizlik var ,mayıs-haziran gibi çözülürse olumlu katkı yapabilir.temettü belli yıl sonu onu erkene alacaklarını düşünmüyorum.sabah gördük 3-5 lotla 5.50 'yi gösterdiler tahta sığ.uzun vade düşüncem olumlu.hareketini bedelsiz sonrası yapacak gibi duruyor.ytd değildir.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. G.K.yapilmadimi....Bu hareket boş değil...pazartesiye yine kokusu çıkar..var bir şey ama ne...y.t.d..

6.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    G.K.yapilmadimi....Bu hareket boş değil...pazartesiye yine kokusu çıkar..var bir şey ama ne...y.t.d..
    Seans acikken genel kurul sonuclari geldi.tenezzul edip incelemedim.nasilsa benim kuzular yatacak.y.t.d.

7. Nasıl bir tahtacı bu dengesiz herif..kimse dökülmedi Suriye olayında tabii daha çok yirtinirsin

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Bedelsiz yıl sonunami yoksa hemenmi başvuru yapacaklar..metni atacak varmıdır acep...yorumlayalim

Sayfa 386/538 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •