Sayfa 387/997 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487887 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 3,089 - 3,096 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,427
     Alıntı Originally Posted by Ahme Yazıyı Oku
    Dostum, sanırım bu yeni bir kazıklama taktiği bu taktiği 2 kere bana da yaptılar.
    valla dostum gelecel ay mutlaka değiştirecem..bilinçli yapıyorlar.yalan söylüyorlar resmen.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    toplantıdaydım ve bana kesinlikle bağlanacağı söylenmişti. umutabi.
    Kendi yakınım bankacıydı ona güvenmedim kaldıki başkasına güveneyim. Kimse kusura bakmasın ve bu mesleği yapanlar gücenmesin ama bankacıların lafına güvenilmez, para işi olunca aslında kimseye güvenilmez. Unutmayın ki bu bankacılar şubelerine ne kadar fazla kazandırabilirse o kadar fazla bonus kazanıyorlar ki bu açıdan bakınca onlarıda haklı görmek lazım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,427
    gerçi gelecek ay zaten dolara geçecem....3.50 leri görürse mevduatı bozdururum..görmesse de kasım ayı sonuna alırım doları.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,427
     Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Kendi yakınım bankacıydı ona güvenmedim kaldıki başkasına güveneyim. Kimse kusura bakmasın ve bu mesleği yapanlar gücenmesin ama bankacıların lafına güvenilmez, para işi olunca aslında kimseye güvenilmez. Unutmayın ki bu bankacılar şubelerine ne kadar fazla kazandırabilirse o kadar fazla bonus kazanıyorlar ki bu açıdan bakınca onlarıda haklı görmek lazım.
    ben eski bankacıyım.bankacılıkta asıl olan güvendir..neden mi? dün o yamuğu yapmasalardı bir dostumun yaklaşık 1,5 milyonluk eurobond alımı olacaktı haftaya o şubede.... söyleyincede acaip bozuldular...genel müdürlükle görüşüp düzeltmeye çalışacaz falan dediler ama..geçti borun pazarı ... sür eşşeği niğdeye dedim...

5. o banka deyince durup düşüneceksin. Kapısının önünden geçmem..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,427
     Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    o banka deyince durup düşüneceksin. Kapısının önünden geçmem..
    aynen..aslında bende biliyorumda maraşta diğer bankaların şubeleride pek iyi değil ve kalabalık....zaman sıkıntısı olunca mecburen gittim.

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    aynen..aslında bende biliyorumda maraşta diğer bankaların şubeleride pek iyi değil ve kalabalık....zaman sıkıntısı olunca mecburen gittim.
    Sayın human kusara bakmayın ama ben hala şu hususu anlamadım, neden size 13.50 dediklerinde tamam bağlayın demediniz de akşamı beklediniz ? Para orada değilmiy di ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,427
     Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Sayın human kusara bakmayın ama ben hala şu hususu anlamadım, neden size 13.50 dediklerinde tamam bağlayın demediniz de akşamı beklediniz ? Para orada değilmiy di ?
    önce onaya gönderiyorlar..öğleden sonra onaylanıyor. akbankta sistem öyle işler...bende çalıştım...belli bir oranın üstünü genel müdürlük onaylar. bende nasıl anlamadığınıza şaşırdım

Sayfa 387/997 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •