Sayfa 388/634 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon
Arama sonucu : 5072 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. ee hani kapalıydı sasa nın tahtası benim ekranda açık gözüküyor kafam dagılsın diye bi bakalım dedik ama bu spk nın kökten degişiklige ihtiyacı var YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2. aselsan bugün 100 olsan ne olur 500 olsan ne olur

3. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. KAP: ASELS [ ] ASELSAN ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yeni İş İlişkisi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1110201
    Dosyalar:

Yeni İş İlişkisi 2023-02-07
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi 12.02.2013
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği Müşteri (Customer)
    Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı Savunma Sanayii Başkanlığı
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı %51
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı %48
    İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih 2023-02-01
    Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları -
    Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi Şirketin cirosunu olumlu etkileyecektir.
    Açıklamalar
    Açıklama Savunma Sanayii Başkanlığı ile ASELSAN arasında Sınır
    Güvenliği ve İç Güvenliğe yönelik mevcut projeye ilişkin 01.02.2023 tarihinde
    sözleşme değişikliği yapılmıştır. Söz konusu sözleşme değişikliği ile ASELSAN'a
    toplam 1.410.915.000,- TL + 50.300.000,- ABD Doları tutarında ilave "Güvenlik
    Sistemleri" siparişi verilmiştir.

İşbu sözleşme değişikliği kapsamında, teslimatların 2028
    yılı sonuna kadar tamamlanması planlanmaktadır.

Bu açıklama Savunma Sanayii Başkanlığı'ndan alınan
    06.02.2023 tarihli izne istinaden yapılmıştır.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    KAP: ASELS [ ] ASELSAN ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yeni İş İlişkisi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1110201
    Dosyalar:

Yeni İş İlişkisi 2023-02-07
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi 12.02.2013
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği Müşteri (Customer)
    Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı Savunma Sanayii Başkanlığı
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı %51
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı %48
    İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih 2023-02-01
    Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları -
    Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi Şirketin cirosunu olumlu etkileyecektir.
    Açıklamalar
    Açıklama Savunma Sanayii Başkanlığı ile ASELSAN arasında Sınır
    Güvenliği ve İç Güvenliğe yönelik mevcut projeye ilişkin 01.02.2023 tarihinde
    sözleşme değişikliği yapılmıştır. Söz konusu sözleşme değişikliği ile ASELSAN'a
    toplam 1.410.915.000,- TL + 50.300.000,- ABD Doları tutarında ilave "Güvenlik
    Sistemleri" siparişi verilmiştir.

İşbu sözleşme değişikliği kapsamında, teslimatların 2028
    yılı sonuna kadar tamamlanması planlanmaktadır.

Bu açıklama Savunma Sanayii Başkanlığı'ndan alınan
    06.02.2023 tarihli izne istinaden yapılmıştır.
    hayırlısı olsun bu haberlere sevinemez olduk...

6. Memleketin neredeyse coğrafi olarak yarısı depremde hasar görmüş olmasına rağmen OHAL, hatta seferberlik ilan etmeyen ve piyasaları kapatmayarak insanımızın iki kuruşununa göz dikip fırsattan soyulmasına müsade eden zihniyeti kınıyorum. Hatta her durumu fırsata çeviren tüm fırsatçıları kınıyorum lanetliyorum.

Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Bugün rakam makul geldi 50 den tekrar lot artırıdım üstten verdiklerimin bir kısmı ile ama dediğinde haklılık payı var gibi. Bir miktarda düşerse kırklı rakamlar için beklettim elim gitmedi açıkçası. Ortam biraz karanlık beklemek daha mantıklı milletin canı daha fazla yanabilir. Bilmediğimiz birşeymi var beklenek sıkıntılı bçr durummu var açıkçası bilemiyorum
    Şu süreçte asla sat al yapmamak adına bloke koydum maliyete gelsede satmayacağım. Prensip olarak kanlı paraya hep karşı oldum. Daha önce Aselsandan kazandığımız bir kısmı ile çocuk battaniyesi alarak bulunduğum yerdeki kaymakamlığa teslim ettim.
    Açıkçası bu depremin doğal olduğuna artık inanmıyorum. İngilizce kanada ve bir kaç büyükelçiliğin yagınladığı uyarıları okudum. Özellikle Suriye sınırına gitmeyin demeleri ki bunu savaşa bağlıyorlardı ama öncesinde ki borsa satışları, büyükelçilik kapatmalar, hava durumunun en kötü olduğu anda oluşan deprem, borsanın bu süreçte açık tutulması, sostal medyada organize devlet aleytarı siyasi organize işler, siyasi olarak hükümete kızgın olsamda devletin yanındayım ama devlet de akılllınhareket etmeli şu an. Vatan hepimizin ve siyasi görüşlerden bağımsız sahip çıkma zordaki kardeşlerimizle dayanışma zamanı. Tartışmadan öte elimizden geleni yapalım lütfen.
    Son lafta ASELSAN daki aptal ötesi yöneticilere. Alacaksanız geri alımı yapın yapacaksanız sermaye artırımı yapın. Borsayı bazı yaratıkların oyuncağı yapmayın ya kapatın bir süre veya gerekli tedbirleri alın yoksa sizde mi işin içindesiniz SPK ve bir ksıım devlet erkanı?

8.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Şu süreçte asla sat al yapmamak adına bloke koydum maliyete gelsede satmayacağım. Prensip olarak kanlı paraya hep karşı oldum. Daha önce Aselsandan kazandığımız bir kısmı ile çocuk battaniyesi alarak bulunduğum yerdeki kaymakamlığa teslim ettim.
    Açıkçası bu depremin doğal olduğuna artık inanmıyorum. İngilizce kanada ve bir kaç büyükelçiliğin yagınladığı uyarıları okudum. Özellikle Suriye sınırına gitmeyin demeleri ki bunu savaşa bağlıyorlardı ama öncesinde ki borsa satışları, büyükelçilik kapatmalar, hava durumunun en kötü olduğu anda oluşan deprem, borsanın bu süreçte açık tutulması, sostal medyada organize devlet aleytarı siyasi organize işler, siyasi olarak hükümete kızgın olsamda devletin yanındayım ama devlet de akılllınhareket etmeli şu an. Vatan hepimizin ve siyasi görüşlerden bağımsız sahip çıkma zordaki kardeşlerimizle dayanışma zamanı. Tartışmadan öte elimizden geleni yapalım lütfen.
    Son lafta ASELSAN daki aptal ötesi yöneticilere. Alacaksanız geri alımı yapın yapacaksanız sermaye artırımı yapın. Borsayı bazı yaratıkların oyuncağı yapmayın ya kapatın bir süre veya gerekli tedbirleri alın yoksa sizde mi işin içindesiniz SPK ve bir ksıım devlet erkanı?
    Yazdıklarınıza aynen katılıyorum ve destekliyorum.

Sayfa 388/634 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •