Sayfa 389/891 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489889 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 3,105 - 3,112 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by r-e-x Yazıyı Oku
    hocam grafik analizi yorumdur..50 kisiye sor 50 farkli cevap alirsin...fx piyasalari ile gercek demo cok ilgilendim benim tarzim bu...bu bir varsayim öngörü sonuçta....kendi öngörülerime inaniyor ve güveniyorum...bu analizin bir kurali yok tecrube diyelim...
    rex seni gübrede vs yerlerde görüyorum hissem yok ama sende dede yok trabzon spor bak nerden nereye düştü sen buralarda daha önce yoktun hayırdır ne iş sana kim ne kadar yükleme verildi

2.  Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    rex seni gübrede vs yerlerde görüyorum hissem yok ama sende dede yok trabzon spor bak nerden nereye düştü sen buralarda daha önce yoktun hayırdır ne iş sana kim ne kadar yükleme verildi
    Doğru bjk dişardanbgelen top ile gol atarken FB kırmızı kart olmadı hocaları attırırken olmadı penaltı ile kazanırken ve GS gibi ince ince doğrayan hakenimleri ile işi götürürken Anadolu da aslanlar isyan edercesine biz de olacağız bayrağını astılar

Rexi savunduğumdan değil de konu TS mi idi ...

Yine de TS yine şunu gösterdi ki

alt yapı...

....
    İhlasın bedellileri bir bitsin ve zülüm ettiği kazıkladığı mudileri ile helalleşsin o zaman bir bakalım.

Petkim i bir incele zirfrırdeliler kulübleri vardı

Vesteli incele küfür üzre küfür

Sermaye azaltımları bedellileri gör bak 70 krş tan nerelere

Pengueni incele sayfalarını oku cirosunun 4 katı piyasa değerini gör

Tutmadığım ama olabilir mi dediğim ihlasların nerelere gelebileceğini tahmin ettiğim hakikatler oluşursa ki ......

Konu çizgiler mi idi..

Tarihi tekerrürler mi .

Unutmamak lazım

Hattı mustakım yoktur.

Sonbahar kış ilkbahar yaz da vardır

Yatırım mı boşverin

Temettü var mı temettü

Bedelsiz var mı badelsiz..

3.  Alıntı Originally Posted by albul25 Yazıyı Oku
    Şahsi fikrim ihlas grubu bedelli artışlarını bitirinceye kadar süründürmeye devam edecektir. İsterse endex 200 bin olsun.ytd

LG-K430 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kardeşim,hayırlı sabahlar..Seninle aynı fikirdeyim..Zaten endexsin sürekli yükeliş gösterdiği bu günlerde normalde şirket hisseleride olumlu tepki yükselişleri yapması gerekiyor yoksa sen endexi 200 bin yap şirketler kendileri çalıp kendileri oynadıktan onra ne anlamı kaldı ki şirket sahiplerinin ne kadar kötü niyetli oldukları şaibeli işler yaptıkları ortada tıpkı mücahit ahmet ören gibi diyeceğim ki onun gibisi zaten dünya aleminde yok o başlıbaşına senarist dolandırıcı hırsız soyguncunun önde gideni de esas anlatmak istediğim SPK ve BİST denen kurumlar ne iş yaparlar acaba ürekli şirketlerinin hisse fiyatlarını art niyetlice baskılayan bu hak hukuk adalet bilmeyen şirket sahipleri görmezler duymazlarmı yoksa işlerinemi öyle geliyor anlamıyorum..Endexs yükseliyor hisseler düşüyor endexs düşüyor hisseler gene düşüyor özelliklede İhlas holding ve iştiraklerinde oluyor bu kanunsuz işler ama müdahale eden bir Allahın kulu yok adam o bacaksız hali ile Spk ve Biste ayar veriyor..Zaten endexs yukarı giderken holding ve iştiraklerde bedellileri güle oynaya yapıp ceplerini dolduracak sonrada olası bir olumsuz haberler düşmeye başladığında endexle birlikte şimdiki fiyatlardan al sana şelale olası malim dipler çünkü bu özde iş insanı geçinen şahısdan her türlü kötü senaryo beklenir ve gerçekleşir..Bunlar benim edindiğim izlenimlere göre şahsi düşüncelerim..Asla al ,sat,tut tavsiyesi değildir..

4.  Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    Bak Jellat kardeş seni gübrede görmüş O yüzden aklı karışmış..

5. Bu O Ne yapmaya çalışıyorum
    Borsa Cuma 1431 den kapandı
    Bugün 1476

İhlaslar ne halde

Yuh olsun diyorum

6. Yediğin kazıkların izduşumunun vektörel uzantısına (o da alabilirsen) tecrübe deniyor....

alabilmiş mi
    hayır....

kah kah ki ne.......

7. Sermaye Artırımı - Azaltımı İşlemlerine İlişkin BildirimA+ A-
    Özet Bilgi
    Sermaye artırımı için Sermaye Piyasası Kurulu'na müracaat ve izahname gönderimi hk.
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ?
    Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ?
    Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ?
    Hayır
    Yönetim Kurulu Karar Tarihi
    14.12.2020
    Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL)
    2.000.000.000
    Mevcut Sermaye (TL)
    790.400.000
    Ulaşılacak Sermaye (TL)
    1.500.000.000
    Bedelli Sermaye Artırımı (Rüçhan hakkı kullandırılarak)
    Pay Grup Bilgileri
    Mevcut Sermaye (TL)
    Rüçhan Hakkı Kullanım Tutarı (TL)
    Rüçhan Hakkı Kullanım Oranı (%)
    Rüçhan Hakkı Kullandırma Fiyatı (TL)
    Verilecek Menkul Grubu
    Verilecek Menkul Kıymet
    Nevi
    Rüçhan ISIN Kodu
    Kullanılmayan Rüçhan Hakkı Tutarı (TL)
    İptal Edilen Pay Tutarı (TL)
    A Grubu, IHLAS, TRAIHLAS91D5
    790.355.000
    709.559.600,202
    89,77732
    1,00
    A Grubu
    A Grubu, IHLAS, TRAIHLAS91D5
    Hamiline
    B Grubu, İşlem Görmüyor, TREIHLS00022
    45.000
    40.399,798
    89,77732
    1,00
    B Grubu
    B Grubu, İşlem Görmüyor, TREIHLS00022
    Hamiline
    Mevcut Sermaye (TL)
    Rüçhan Hakkı Kullanım Tutarı (TL)
    Rüçhan Hakkı Kullanım Oranı (%)
    Kullanılmayan Rüçhan Hakkı Tutarı (TL)
    İptal Edilen Pay Tutarı (TL)
    TOPLAM
    790.400.000
    709.600.000,000
    89,77732
    Para Birimi
    TRY
    Bildirilmesi Gereken Diğer Hususlar
    SPK Başvuru Tarihi
    30.12.2020
    Ek Açıklamalar
    Şirketimizin 2.000.000.000 TL olan kayıtlı sermaye tavanı içerisinde 790.400.000 TL olan çıkarılmış sermayesinin tamamı nakden karşılanmak üzere 709.600.000 TL (%89,77732 oranında) artırılarak 1.500.000.000 TL'ye çıkarılmasına ilişkin olarak hazırlanmış izahnamenin onaylanması talebiyle Sermaye Piyasası Kurulu'na bugün başvuruda bulunulmuştur.

Onaya sunulan izahname KAP şablonu kullanılarak gönderilecektir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

8. İhlas holdingin bedelli sermaye artışından elde edilecek fonun kullanım yerine ilişkin rapor:

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/895668

Borsaya açık diğer şirketlerinde yaptığı bedelli sermaye artışlarında ki hikaye ile aynı...

Yatırım tavsiyesi içermez...

Sayfa 389/891 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •