Sayfa 393/930 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493893 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Valla keşke vıoptan falan anlasaydım))))))) Bizim kazmalar gene sıçmış anlaşılan.Oğlum serhat bu ne lan.Tv tv gezeceğine gel forumu oku, salak salak iş yapma.

Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    "viopda zararina kapatılan pozisyonların kur zararı olmasaydı portföy değeri en az 1,40 olurdu..." tamam biz de aynı şeyi söylüyoruz. ama sen ilave bir 19 mil. zarar var o da raporlarda gözükmüyor, sonradan ilave edilecek şak diye bir günde portföy 19 milyon eksi görecek diyorsun. Art niyetli olmadığını, bu işlerden anlamadığın için hissiyatla konuştuğunu düşünüyorum. o zaman geriye dönük bak bakalım 1 günde en fazla ne kadar değişim olmuş portföyle, öyle toplu olarak 15-20 mil değişim hiç olmuş mu? 4.18 pozisyonu kapatıp, 5.05 den yeni pozisyon açıldığında aynı gün 20 mil. zarar yazması lazım. olmaz çünkü varlık değerleri günü gününe değerinde hesaplanıp o şekilde portföy değerine yansıtılır.
    Şimdi vıopda bugün pozisyonu kapasa zarar mcgogo arkadaşın dediği kadar mı oluyor sn serkan.Pozisyon açılır açılmaz o kısmı karıştırmıyalım.O vıop işinden bugün vazgeçip çıkılsa zarar dendiği kadar oluyor mu.İkinci sorum da 4.18 e gidiş olmaz da dolar yukarı giderse zarar büyüyor mu.Y a da misal 4.60 a geldi biz yaklaşık ne kadar zarar yazıyoruz.Yoksa dolar 4.18 e gider biz zararı kaparız falan şu konjonkturde o işe benim aklım ermez.Mcgogo arkadaşın yazdıklarına kafa patlatıyorum vıopdan falan anlamadığımdan çok şey yazamıyorum,yorum yapamıyorum ama dediği mantıkta bizimkiler resmen sıçmış demektir.Eyvah ki ne eyvah.

Hey allahım bizimkilerin kafaya bak,dünyada kriz arefesindeyiz dolar düşer diye kumar oynamışlar,hem de ne kumar,süzme salaklar ya.

Ben de ne güzel ucuza eurobond kapatıyoruz,bu kadar ucuza eurobond nerden bulacağım diye düşünüyordum.Viop falan anlamadığımdan da dolar tavana gitmiş bu kadar karsızlık neden oluyor diye düşünüp duruyordum.

5. 24 ünden sonrayı bekleyin ne dolar 4 lerde kalacak nede faiz 18 lerde .ozaman Akkoyun karakoyun meydana çıkacak şuanki pozisyonlar suni bir yükselişlerin göstergesidir.türkiye ekonomisine saldırı aşikar ortada bu saldırıdan sadece işyat değil tüm şirketler madur.

E o zaman az kaldı kalvin haftaya görürüz.İnşallah dediğin gibi olur.Hem işyatdan hem güneş sigortadan baya dayak yedim.Bu vıop işi de baya canımı sıktı.Haftaya umarım dediğin olur.Her açıdan dediğin gibi olmazsa, işler sıkıntılı.

işyatı bilmem de borsalarda geçici bir düzeltme anında ben güneşten kaçarım,işyatı da karlılığını biraz daha izler hakikaten böyle giderse bunu da çakarım.Hava global olarak baya sıkıntılı.Gerçi işyatda genel borsa yatırımcılarına göre baya iyi durumdayız.Takibimdeki aksa ,petkim falan darmaduman oldu.

8.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    E o zaman az kaldı kalvin haftaya görürüz.İnşallah dediğin gibi olur.Hem işyatdan hem güneş sigortadan baya dayak yedim.Bu vıop işi de baya canımı sıktı.Haftaya umarım dediğin olur.Her açıdan dediğin gibi olmazsa, işler sıkıntılı.
    hakem dostum unutma ben senden sonra işyatcı oldum ve beni işyatçı yapan sizlersiniz, şimdi ne değiştide hemen zoru görünce kaçarım diyorsun ,neticede herkez emekli maaşı modundaydı burda.bizden daha eskiler bu gibi sarsıntıları mutlaka göz önünde bulundurulmuşlardır mutlaka ki söyledikleri emekli maaşını dile getiridiler.yalan söylememişlerde tabi

Sayfa 393/930 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •