Sayfa 396/1001 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496896 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    550
     Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Bendeki 48 günlük okt/ ppf performansı da şu şekilde. Okt: 12.8% mk Tzl: 12.06% mk . Böyle bakınca cacıklık ortaya çıkıyor gerçekten. Ama çok da fazla alternatif bulamadığımdan, %8 OKT ile devam ediyorum mecburen.
    TZL işlem görmüyor diyor tefaşta, okt de 1 er gün valör var.FİL ve İST bunlara göre iyi bence

2. Borsanın bu hareketine keriz silkelemesi de denebilir.ben de bunlardan biriyim.kodamanlar biz gibi küçük yatırımcıya el altından satış baskısı ve korkusu verip düşükten hisse topladılar.ama olsun her hareket bir tecrübe,bazı hisse fonlarının ne kadar bu tür hareketlere karşı direnç göstermiş veya gösterememiş olduğunu görmüş olduk. Ve borsada fırsatlar hiç bitmez onu anladım

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    Borsanın bu hareketine keriz silkelemesi de denebilir.ben de bunlardan biriyim.kodamanlar biz gibi küçük yatırımcıya el altından satış baskısı ve korkusu verip düşükten hisse topladılar.ama olsun her hareket bir tecrübe,bazı hisse fonlarının ne kadar bu tür hareketlere karşı direnç göstermiş veya gösterememiş olduğunu görmüş olduk. Ve borsada fırsatlar hiç bitmez onu anladım
    Benim indikatör sat verdi.
    Bir daha al verene kadar yokum.
    Kim neyi silkelerse silkelesin.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4. Benim bildiğim parayı çekebileceğiniz gündeki fiyat geçerli

Alıntı Originally Posted by Mel1005 Yazıyı Oku
    Üstadlar hisse fonlara cuma sabah satış vermiştim, para 14 gibi hesaba geçecek, merak ettiğim t+2 fonlarda t+1 fiyattan satılır t+2 günde hesaba geçer diye biliyorum ama şuan portföyüme baktığıma dünkü düşüşte etkilemiş gibi.net bilgisi olan aydınlatabilir mi

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Dimdik ayaktayım.Geniş pencereden bakmayı öğrenemez, duygularınıza ket vuramazsanız, boş yere daha çok iner, binersiniz dostlar.Trende oynayın, günlük takılmayın..
    Bu sadece düzeltme için bir bahaneydi, trend de sapma yok.

6. TCD'deydim dün sabah full satış verdim , bugün TCD -0,5 yapınca biraz pişman oldum ama neyse bakıcaz artık umarım alış imkanı doğar tekrar'dan..
    45 günde 16-17K kar oluşunca yeterli deyip riske etmedim

TPF'ye geçilirmi bekleme sürecinde ne dersiniz ?

7. Fona yatırım yapıyor çoğu arkadaş, borsada aktif olamadığı için, bunu anlıyorum.Ama valörlü piyasada işlem yaptığınızı unutup, hemen dökülüyorsunuz.Trend terse dönmeden fondan çıkmak bence çok gereksiz.

8.  Alıntı Originally Posted by buskas Yazıyı Oku
    TCD'deydim dün sabah full satış verdim , bugün TCD -0,5 yapınca biraz pişman oldum ama neyse bakıcaz artık umarım alış imkanı doğar tekrar'dan..
    45 günde 16-17K kar oluşunca yeterli deyip riske etmedim

TPF'ye geçilirmi bekleme sürecinde ne dersiniz ?
    Ne kadar tutarla bu karı yaptınız... baya baya iyiymiş bizde tık yok valla bende olsam satardım riske girmeden

Sayfa 396/1001 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •