Sayfa 396/931 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496896 ... SonSon
Arama sonucu : 7441 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    arada bir bakmak lazım.. yüzlerindeki ifade hazımsızlık vs

iyi oluyor

reyizin ihanete uğradım kelimesinden.

akp li üst düzeyler birbirini fetöcülükle suçlamaya başlamış bile

Reyisin sesine bile tahammülüm yok, uzun yıllardır ilk defa 31 Mart konuşmasını dinledim.

Aslında g.tüm suratlı herife falan, bakmak lâzım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Ben bu konuda Bizans'tan haber vereyim. Benim olduğum sandıkta katılım %72 idi. Bölge Gümüşsuyu-Cihangir sanatçı-senarist-yazar hepsi geldi. Hepsi de yönetimden şikayetçi ama yaş da yüksek bu arada. Ama geçen sene oksijen tüpüyle tekerlekli sandalye ile gelen bile varmış katılım %84 imiş.. Kaynak geçen seçimde aynı sandıklarda müşahitlik görevi yapan arkadaşlar..

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Reyisin sesine bile tahammülüm yok, uzun yıllardır ilk defa 31 Mart konuşmasını dinledim.

Aslında g.tüm suratlı herife falan, bakmak lâzım.
    Hocam ben bu seçimleri gençler bilmez ama 1989 seçimlerine benzettim . tam 18 olup Sakarya'nın bir köyünde sandık başında görev yapmıştım. Ve halk ÖZal'a büyük tepki koydu ve ANAP'ın düşüşü başladı. Özal'da çıkışı cumhurbaşkanlığında görüp oralara uzandı. Yerine de emanetçi Y.Akbulut'u koydu ama yürümedi. Hatta Özal 1991-1992 rahmetli oldu. Ama partide bitti. Bu ülkede kapanmayacak-bitmeyecek tek parti vardır o da Cumhuriyetimizin kurucusu ATATÜRK'ün kurduğu CHP'dir. Diğer hepsi yok olabilir muadilleri kurulabilir.(AKP-YRP) gibi. Lakin o CHP'de bu yenilenme olmasaydı işimiz sakattı.NOT: Kesinlikle CHP li değilim hiç de olmadım ama İMAMOĞLU'cuyum 2019'dan beri.

Efsane video, yarın bir daha seyredeceğim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

5. Karamollaoğlu, İslam alemi olarak derlenip toparlanmalıyız diyerek konuştu: Zaman, Kudüs için bir araya gelme zamanıdır.

https://www.karar.com/guncel-haberle...iyerek-1853309

Bakin bunun derdi neymis.

Ne enflasyon ne issizlik, ne de emeklilerin acligi.

6. Pazartesi günü İran ın ağır zayiat vermesiyle sonuçlanan büyükelçilik saldırısından sonra İsrail halkını endişe sardı. Halk hem süpermarketlere hem bankalara akın etti. Marketlerden gelen açıklamada belli başlı malzemelerin satışında artış olduğu belirtildi. İsraillilerin yüklü miktarda para çekme hazırlığı üzerine bankalara talimat verildi.

https://www.mynet.com/marketlere-aki...i-110107177477

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Karamollaoğlu, İslam alemi olarak derlenip toparlanmalıyız diyerek konuştu: Zaman, Kudüs için bir araya gelme zamanıdır.

https://www.karar.com/guncel-haberle...iyerek-1853309

Bakin bunun derdi neymis.

Ne enflasyon ne issizlik, ne de emeklilerin acligi.
    Ne deyecekti Aziz Saint günümü, bunların tüm sermayesi zaten bu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Pazartesi günü İran ın ağır zayiat vermesiyle sonuçlanan büyükelçilik saldırısından sonra İsrail halkını endişe sardı. Halk hem süpermarketlere hem bankalara akın etti. Marketlerden gelen açıklamada belli başlı malzemelerin satışında artış olduğu belirtildi. İsraillilerin yüklü miktarda para çekme hazırlığı üzerine bankalara talimat verildi.

https://www.mynet.com/marketlere-aki...i-110107177477
    Dünya bankerleri kim, neyse yoruma bile gerek yok.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 396/931 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •