Sayfa 399/1002 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: Viop XLVIII

1.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    spekler mallarını DEVLETE en pahalıya mal olacak şekilde verecekler...
    VArlık Fonu ,BES bir daha göremeyecekleri seviyelerden mallanıp, mal gibi kalacaklar..Anlaşılan
    Hakikaten inanılmaz olaylar...

Tek elden yönetilen borsa/kontrollü borsa dediğimiz yapıyı yöneten güç 2-3 senelik planının son aşamasında 50-60 katlık kar ile malı son alıcıya devredecek mekanizmaları devreye sokacak yapıya sahip...

Bunun adı nedir artık herkes kendi koysun...

Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Hakikaten inanılmaz olaylar...

Tek elden yönetilen borsa/kontrollü borsa dediğimiz yapıyı yöneten güç 2-3 senelik planının son aşamasında 50-60 katlık kar ile malı son alıcıya devredecek mekanizmaları devreye sokacak yapıya sahip...

Bunun adı nedir artık herkes kendi koysun...
    BORSA bitti....
    Kazanabilirsin ama bilanço vs. defter değeri ,vs.. geçelim..

3.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    cok değil 2 yıl önce 30-35 liradan önerince zılgıtı yiyordum...şimdi sadece 7-8 ay önce 70 civarındaki kağıt 500 lira olmuş da portföy kağıdı olmuş...

asıl sorun da bu işte...bu hisse ikiye katlayacak bir küsür milyon olacak ölme eşeğim ölme yatırımı...( tabii 40-50 maliyetli birisi de parasını 500 liraya kadar bir x 10 yaptıktan sonra x 20 yapacak sen de para kazandım diyeceksin...)
    Vay be, sen mi 30-50 den hem de pandeminin göbeğinde Pegasus önerdin…açtırma bana arşivleri, Pegasus başlığında yazdıklarını da hatırlıyorum. Belki 3-5 lot 50 den alıp 80 den satmışsındır.

Başlıkta bunlar batar, pandemiden sağ çıkmazlar yazmadın di mi? Tabi millete bunlar barda derken, el altından alım yapmış da olabilirsin.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    Kitlerin yaptığı bağış toplamda 70 milyar lirayı geçmiş.
    Sadece bankalar değil Botaş, TMSF, Turkcell , Thy gibi kurumların da ciddi bağışları var.
    hadi thy kardan verdi dieylim de ziraatin bağışı karlılığından çok fazla. nasıl olacak ben anlamadım.
    ayrıca merkez bankası bağış hiç yapamaz. yaptığı görülen bağış parasal genişlemedir. Bu genişlemeyi piyasa zaten devaülasyon ve enflasyon olarak düzeltir. Depremzedeler için devaülasyon ve enflasyona razıyım öte yandan.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Kimse bağış yapamadım diye üzülmesin sadece merkez bankasının yaptığı bağışla ailede kişi başı 350 tl bağış yaptınız. Buna tüm kamu kurum ve kuruluşlarını koyarsanız. Ailede kişi başı 700 tl ye yakın bağış yaptınız.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    dün gece seansında son dakka gelenlerin yarısını verdim
    sen var mısın alıcı içinde, alışa başladın mı cauti ?

bugün değilse ne gün ? kaldı 9 gün
    Haha. Ben ufak ufak vermeye başladım. Benim param kıymetli, önce longları azaltalım.

Ama kabul et gece mallar kucağa gelince baya yusufladın. Cevap için açılışı beklemen baya yurtdışını gösteriyor, güven kaybı oluşmuş sende
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Kızgın bufalo sürüsünün önünde durup boynuz darbesi yemektense yorulmalarını beklemeyi yeğlerim
    Güzel bi yorum

8. abka sistem ala geçti mi?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 399/1002 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •