Sayfa 399/964 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. O gün orada olmaktan hatta İNSAN olmaktan utanmış olmalısın... SATILMA duygusu çok zordur...

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    siz geriden geliyorsunuz o karar aynı gün taraflarca okunmuştur.beklenen kararı mahkemeden önce zaten tarafımca söylenmiştir.

2. DAVA öncesi %5 toplamak için neler neler yazdılar.. BİRİMİZ HEPİMİZ , HEPİMİZ BİRİMİZ için diyerek yola çıkıp MAHKEMEDE şaşanlar gelmiş hala burada KARAKTER tasvipi yapmazlar mı...

3. AÇIK AÇIK yazmış... biz 3 KURUŞ ZENGİN OLMAK için DAVADAŞLARIMIZI yarı yolda bırakırız... Ne işin vardı ta en başta.

Bu tip hisselerde sözde KY ile PATRON kol kola girmişse... HERŞEY BEKLENİR...

Bunların ABLALARINA bankanın KREDİ vermediğini gözleriyle bile görürler... ANLA İŞTE...

Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Sayin cinali tecrubeli bir borsacisiniz benim yazmamla ogreneceginiz bir seyler varsa... Maalesef yanlis hissedesiniz...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. şimdi cinali... MEMSA defterini açan bu zatı muhterem , çıkıp sence ADAM gibi ÖZÜR DİLER mi...

Yıllardır beni PATRON ADAMI ilan eden bu tipsiz... Şimdi kimin kıçına muhtaç dolaşır...

Bi hatırlat şuna...

5. ABLANIZ size KURBAN olmuştur...

Merak etmeyin...

260 MİLYONUda 6 ay içinde şirkete koyarlar...

6. işin gücün çarpıtma doktor hani neredesin bir önceki gk yı mı gösteriyorsun... yav arkadaş ne kadar kolay yalan söylüyorsun

file:///C:/Users/Parliament/Downloads/23%20May_s%202017%20Haz_r%20Bulunanlar%20Listesi.p df

neredesin doktor

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/608823

Bu gk'da neredeydin hani her şeye hayır verin dediğin gk, çarpıt çarpıtta biz yemeyiz be doktor...

yoksa vekaleti yanlış verdiğin genel kurul bu muydu??

bak toplantı başkanlığına patronunuzu seçtiniz ama denetçiyi seçmediniz değil mi??

patronunuz kendini başkanlığa seçtirdi ama denetçiyi geçiremedi öyle mi??

Biz de yedik patrona çalışıyorsun niye katılmadın kaılsaydın patrondan bir lot fazla lotunla oy kullansaydın ya bu bir
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

7. batan ağzıyla yazacam bak şimdi... oku bakim bu GK da DENETİM ŞİRKETİMİ SEÇİLMİŞ... Ne ADİ bi ADAMMIŞSIN...

Anla halk dilinde şuan sana ne yazdığımı...

Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    işin gücün çarpıtma doktor hani neredesin bir önceki gk yı mı gösteriyorsun... yav arkadaş ne kadar kolay yalan söylüyorsun

file:///C:/Users/Parliament/Downloads/23%20May_s%202017%20Haz_r%20Bulunanlar%20Listesi.p df

neredesin doktor

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/608823

8. Sende AZCIK Bİ HAYSİYET olsa çıkar ÖZÜR dilersin...

Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/601988

Gündem Maddeleri
    1 - Açılış ve Toplantı Başkanlığı'nın seçilmesi
    2 - Genel Kurul Toplantı Tutanağı'nın imzalanması hususunda Toplantı Başkanlığı'na yetki verilmesi,
    3 - Şirket Yönetim Kurulu'nca hazırlanan 2015 yılı Faaliyet Raporu'nun okunması, müzakeresi ve onaylanması
    4 - 2015 yılı hesap dönemine ilişkin Bağımsız Denetim Raporunun okunması ve müzakeresi,
    5 - 2015 yılı hesap dönemine ilişkin Finansal Tabloların okunması, müzakeresi ve onaylanması,
    6 - Yönetim Kurulu üyelerinin Şirketin 2015 yılı faaliyetlerinden dolayı ibra edilmesi,
    7 - Türk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri gereğince, Yönetim Kurulu tarafından önerilen Bağımsız Denetim Kuruluşu seçiminin genel kurulun onayına sunulması,

HAZIRDA BULUNANLARIN LİSTESİ sıra 41... kimmiş...

OKusun şuna söyle cinali....

Bunlar kendileri gibi görür MİLLETİ... 3 gün önce öve öve bitiremediği ONURLU DAVASINI DAVADAŞLARINI SATARAK yok eder...

Ne uğruna ZENGİN OLMA uğruna...

İnşallah olursun... İNŞALLAH...

Sayfa 399/964 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •