Sayfa 4/201 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1605 madde; 25 - 32 arası.

Konu: SAHOL - Sabancı Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Salih Karakaya Yazıyı Oku
    ...2022'nin ilk on bir ayında 100 milyar dolar dış ticaret açığı, ilk on ayında ise 38 milyar dolar cari açık verdik. Ham petrol fiyatlarında bir ölçüde gevşeme var. Enerji dışı emtia fiyatları ise yüksek düzeyde seyrediyor. İhracatımız açısından işler yolunda gitmiyor Özellikle Avrupa ekonomisinde sorunlar var. Tüm bunlar normal koşullar altında bile döviz kuruna yukarıya doğru baskı anlamına geliyor. Oysa seçim ekonomisi uygulaması başladı.
    11 ayda 100 Milyar dolar ticaret acigi.

11 ay hergun dukkani actin, calistin urettin, disarda musteri buldun, sattin, bir bakiyorsun 11 ay sonra 100 Milyar dolari kaybetmissin.

Diger taraftan cekirge suruleri gibi devleti soymaya calisanlar. Bikmadan yilmadan.

SGK'ya sokulan inanailmaz ilac fiyatlari, yapanlarin cogu da eski AKP'li vekil ve su anda gorevde olan cakallarin yakinlari. Isi bitirmek icin makam tehditleri. Kavgalar kavgalar.

20 yildir suren soygun, hic bitmiyor yavaslamiyor.

Ustelik, calinti da olsa bir sermaye birikimi olur, carpan hizlandiran faktorlerle yeni kazanclar olusur da diyemiyorsun, goturdugunu yurt disina kaciriyor.

Hala umudu kalan var mi bilmiyorum.

Varsa, hayirli ruyalar.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku

11 ay hergun dukkani actin, calistin urettin, disarda musteri buldun, sattin, bir bakiyorsun 11 ay sonra 100 Milyar dolari kaybetmissin.

Diger taraftan cekirge suruleri gibi devleti soymaya calisanlar. Bikmadan yilmadan.

SGK'ya sokulan inanailmaz ilac fiyatlari, yapanlarin cogu da eski AKP'li vekil ve su anda gorevde olan cakallarin yakinlari. Isi bitirmek icin makam tehditleri. Kavgalar kavgalar.

Ustelik, calinti da olsa bir sermaye birikimi olur, carpan hizlandiran faktorlerle yeni kazanclar olusur da diyemiyorsun, goturdugunu yurt disina kaciriyor.

Varsa, hayirli ruyalar.
    Buradakilerin çoğu kendileri ' eski toprak' olmasa bile büyük mücadele vermiş önceki nesilleri tanımış, onların çabalarına tanık olmuş insanlar.

Umutlu olmayı gerektirecek bir şey olmadığına katılıyorum. Türkçede çok söz var, " başa gelen çekilir", " acı patlıcanı kırağı çalmaz", " ayağını yorganına göre uzat" vs vs
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

malsız çulsuz kısa bir teknik analiz

şişman kadın yatay turkuaz yukarı çapraz atmadıkça sorun yok.. kırmızı pembe aynı değerde ve BAR KIRMIZI üzerindeyse sorun yok..2 şişman kadın yağ yeşili ve mürdüm yukarı çapraz yapmış ve yataya döndüğü seviyeyi destek olarak belirlemiş bar bu ikili üzerinde sorun yok.. bara yakın olan açık turkuaz ve kırmızı kırılırsa alt destekler aktıf hale gelir... sn kartopunun dikkatine..

kazancınız bol ve daim olsun..

Son düzenleme : esozcan; 04-01-2023 saat: 15:04.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Buradakilerin çoğu kendileri ' eski toprak' olmasa bile büyük mücadele vermiş önceki nesilleri tanımış, onların çabalarına tanık olmuş insanlar.

Umutlu olmayı gerektirecek bir şey olmadığına katılıyorum. Türkçede çok söz var, " başa gelen çekilir", " acı patlıcanı kırağı çalmaz", " ayağını yorganına göre uzat" vs vs
    Bu ülke ne soygunlar gördü bu ne ki?

Sistem 10/15 yılda bir halkın elinde oluşan birikimi bir şekilde elinden almak üzerine kurulu. (Her seferinde Yol ve yöntemler farklı)

Üzülmeye kırılmaya gerek yok, su akar yolunu bulur, soyguncular da belasını bulur inşallah.

Biz şansımızı fazla zorlamadan kazanmayı bırakıp elimizdekini korumaya bakalım.

5.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku

Sistem 10/15 yılda bir halkın elinde oluşan birikimi bir şekilde elinden almak üzerine kurulu. (Her seferinde Yol ve yöntemler farklı)

Üzülmeye kırılmaya gerek yok, su akar yolunu bulur, soyguncular da belasını bulur inşallah.

Sayın Arpacı; 55 yaşındayım. Doğrudur. Her devirde soygun vardı. Her devirde yolsuzluk vardı. Her devirde nepotizm bitmedi. Sizi bilemem ama ben bu kadarını hiç yaşamadım. Önceden ortaya çıktığında utanmak vardı. Şimdi o da yok. Süreklilik arz eden ahlaksızlıklar normalleşir, insanı kayıtsızlaştırır. O yüzden bence sen takip etmeyi bırakmışsın. Şu anda yaşananların Dünya'da eşi benzeri yok. Saygılar,sevgiler.

6. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile zam oranının tepkiler üzerine yükseltilmesine tepki gösterdi.

Önce yüzde 25 zam de, sonra kork yüzde 30 de... Sen devlet mi yönetiyorsun, evcilik mi oynuyorsun? diyen Kılıçdaroğlu, Asgari ücrete yaptığın zammın aynısını buraya da yapacaksın. Neyi anlamıyorsun sen?

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...Slider%20Haber

7.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku

Varsa, hayirli ruyalar.
    Çok zorlu 6 ay bekliyor

8.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku

Gecmiste hic kara para aklamaktan gri listeye alinmamistik, simdi yurtdisina gidenler farkli bir durumla karsilaniyor, Mesela G.Kore icin 700'un ustunde sehit vermistik, simdi TC Pasaportu tasiyanlari ulkesine almiyor.

Gecmiste hic narco devlet olarak anilmamistik, simdi Kolombiya'li gibi muamele goruyor TC pasaportu olanlar.

Gecmiste hukuk hic bu kadar ayaga dusmemisti.

Gecmiste ozellikle SGK hic bu kadar kotu soyulmamisti.

Gecmiste cok enflasyon gorduk yasadik, ama ben bugun ku kadar kotusunu hic gormemistim.( yasim 60'in ustunde ).

Gecmiste Ortadogudan katolik aleme kacan yine pek cok siginmaci vardi ama bugun onlarla birlikte kacmaya calisan bunca turk aile gormemistim.

Paramizin degeri hic bir zaman Papua Yenigine parasindan daha degersiz hale gelmemisti.

Sayfa 4/201 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •