Sayfa 4/9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
Arama sonucu : 71 madde; 25 - 32 arası.

Konu: TATEN - Tatlıpınar Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Amatör olanlar var 4 kişi basvursa yüzde 40 yapıyor normaldir
    Cinali kardeşim 1.kişi sermaye koyup tavandan %10 alıyorda diğer 2.,3., ve 4. kişi 0 sermaye ile mi %10 ar kazanıyor da tamamı yani 4 kişi % 40 kazanıyorlar.Hesabın yanlış ve de böyle hesap yapıyorsan borsada işin zor.
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Cinali kardeşim 1.kişi sermaye koyup tavandan %10 alıyorda diğer 2.,3., ve 4. kişi 0 sermaye ile mi %10 ar kazanıyor da tamamı yani 4 kişi % 40 kazanıyorlar.Hesabın yanlış ve de böyle hesap yapıyorsan borsada işin zor.
    .
    Syg
    Haklısın 4 tavan alıyor o nedenle karıştı işler.
    Burda hata yapmakla borsadaki iş aynı değil kardeş,çok şükür iyi kazananlardan olduğum gibi bilgi ve tecrübelerimi paylaşarak başkalarinada hiç karşılıksız kazandıran biriyim.
    Fazla detaya gerek yok,
    İnşaallah siz daha fazla kazanırsınız vede kazandırırsınız.
    Sagliklar

3. tavanda 55 milyon var

4. durum ne bu gün işlemler baya arttı kademe görenler atabilir mi

5. Bugün tavana alış yazmıştım, alım gerçekleşmiş

6.  Alıntı Originally Posted by Tasarrufcu Yazıyı Oku
    Bugün tavana alış yazmıştım, alım gerçekleşmiş
    Cuma tavana yazılanlara verdi yarın bakalım ne yapcak

7. 18:10 geceden dün yazdım, tek lot bile gelmedi
    ..

8. Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında AZTEK.E, ELITE.E ve TATEN.E paylarında 01/09/2023 tarihli işlemlerden (seans başından) 29/09/2023 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler, payın işlem gördüğü pazarın/platformun işlem kuralları, pazar değişimi veya diğer nedenlerle uygulanan işlem esaslarından ayrı olarak değerlendirilir. Buna göre VBTS tedbirleri diğer düzenlemeler veya kararlarla uygulamaya alınan işlem esaslarının geçerlilik süresinden ayrı olarak tedbir süresinin sonuna kadar uygulanmaya devam eder.

SPK'nın 06/02/2023 tarihli kararı uyarınca Borsa İstanbul A.Ş. Pay Piyasasında ikinci bir duyuru yapılıncaya kadar tüm paylarda açığa satış işlemleri yasaklanmıştır.

Sayfa 4/9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •