Sayfa 4/11 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
Arama sonucu : 81 madde; 25 - 32 arası.

Konu: PRDGS - Pardus Girişim Sermayesi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    kimse yok hissede, bende tek basima zengin olurum, hic birinizi yatima bindirmiyecem
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,950
    niye TAVAN gittik, bi haber mi var ?
    In God We Trust

Hiç dinlenmeden 5 tl den çıktı,,bugün 20.26 gördü.%305,,,böyle hisselerde sert fiyat hareketleri görülmesi artık normaldir.
    Yeni alanlar dikkati elden bırakmamalıdır.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Önce tavan,sonra taban,sonra +7,,şimdi yine kırmızıda,,müthiş savaş var.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Tek fiyat cezası gelebilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,950
     Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Tek fiyat cezası gelebilir.
    dostum hizli gidebilecek bir sirket ama ben 40K lik aldim oyle dursun, eminim bir gun mizrak cuvala sigmayacak ve ucacak , adamlar guzel islere imza atiyor , guzel sirketlere ortak oluyor

biraz hirsiz olmatiklarini, KY carpma niyetli olmatiklarini kanitlarsa, alici gelir
    sizin, yatirim amaciniz nedir? neden aldiniz bu hisseyi ? ve cok mu pozisyonunuz ?
    In God We Trust

7. DIKKAT !! bakalım kımse anlayabılecek mı dıye bekledım ama kımse anlayamadı. ama bakın altını çiziyorum bu kap GULER HOLDING ıcın ınanılmaz ötesı ıy bır kap, pekı neden ? A1 portfoy şirketı kımın ? % 50 sı murat gulerın, dıger % 50 sı guler holdınge ait, pekıı asy yenılenebılır enerjının 37 mılyon 500 bın hıssesını kım aldı ? a1 portfoy aldı, pekı kaçtan aldı ? 2,97 tl tutardan.- pekı pardusun 20 tl fıyatlara kadar cıkmasında hangı iştirakı etkılı, ? tabıkı asy yenılenebılır enerjı.. yanı dusunun pıyasada 20 tl ye ya kadar tutardan işlem gören pardusun, en buyuk ve en degerlı şirketıne 2,97 den kım ortak oldu ? hem murat guler ortak oldu, hemde guler holdıng oldu..şimdi dusunun bakalım asy enerjısının hısse fıyatı ne kadar ve guler kaçtan aldı !! harıka bır haber, GULER HOLDIN HEM ÇOK CIDDI BIR DEGERLEME GELIRI ELDE EDECEK, HEM, ENERJI SIRKETININ NNERDEYSE % 25 NI daha alıp, pay oranını yukselttı. Gozun aydın guler holdıng yatırımcısına, pekı pardus culara ne oldu ? hem enerjı sırketlerının hısse adedı arttı, hemde kendılerının cok yuksekten satın aldıgı sırketı 2,97 tl den orak aldılar. PEKI MURAT Guler neden bır kısımını guler holdınege gececek sekılde a1 portfoye aldırdı ? cunku guler holdıngde toplu.. gozunuz aydın, alın kap bılgısını, kım hangı sırketı kactan almıs, ve alan şirketın ortakları kım bakın.. YARIN ıtıbarı ıle cıddı yukselıs beklıyorum gulerde.. ıtıtrazı olan yazsın, KAP- Şirketimizin girişim yatırımı portföyünde bulunan ASY Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş. tarafından yapılan 08.11.2022 tarihli genel kurul toplantısında; ASY Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş.'nin 155.000.000-TL tutarlı sermayesinin, tamamı (B) Grubu olarak ihraç edilmek üzere 37.500.000-TL artırılarak 192.500.000-TL'ye çıkarılmasına, ihraç edilecek 37.500.000 TL nominal değerli (B) Grubu payların beher fiyatının primli olarak 2,976 TL olarak belirlenmesine, 37.500.000 TL nominal değerli payların (B) Grubu toplam 111.600.000- TL bedelle A1 Portföy Yönetimi A.Ş. Pardus Vizyon Girişim Sermayesi Yatırım Fonu'na tahsis edilmesine karar verildiği 08.11.2022 tarihli özel durum açıklamamızla kamuoyuna duyurulmuştu. Pardus Vizyon Girişim Sermayesi Yatırım Fonu tarafından taahhüt edilen sermaye ödemesinin yapılması ile ASY Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş. tarafından söz konusu sermaye artırım işlemine ilişkin süreç tamamlanmış olup, sermaye artırım işlemi 25.11.2022 tarihinde İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü tarafından tescil edilmiştir

Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    DIKKAT !! bakalım kımse anlayabılecek mı dıye bekledım ama kımse anlayamadı. ama bakın altını çiziyorum bu kap GULER HOLDING ıcın ınanılmaz ötesı ıy bır kap, pekı neden ? A1 portfoy şirketı kımın ? % 50 sı murat gulerın, dıger % 50 sı guler holdınge ait, pekıı asy yenılenebılır enerjının 37 mılyon 500 bın hıssesını kım aldı ? a1 portfoy aldı, pekı kaçtan aldı ? 2,97 tl tutardan.- pekı pardusun 20 tl fıyatlara kadar cıkmasında hangı iştirakı etkılı, ? tabıkı asy yenılenebılır enerjı.. yanı dusunun pıyasada 20 tl ye ya kadar tutardan işlem gören pardusun, en buyuk ve en degerlı şirketıne 2,97 den kım ortak oldu ? hem murat guler ortak oldu, hemde guler holdıng oldu..şimdi dusunun bakalım asy enerjısının hısse fıyatı ne kadar ve guler kaçtan aldı !! harıka bır haber, GULER HOLDIN HEM ÇOK CIDDI BIR DEGERLEME GELIRI ELDE EDECEK, HEM, ENERJI SIRKETININ NNERDEYSE % 25 NI daha alıp, pay oranını yukselttı. Gozun aydın guler holdıng yatırımcısına, pekı pardus culara ne oldu ? hem enerjı sırketlerının hısse adedı arttı, hemde kendılerının cok yuksekten satın aldıgı sırketı 2,97 tl den orak aldılar. PEKI MURAT Guler neden bır kısımını guler holdınege gececek sekılde a1 portfoye aldırdı ? cunku guler holdıngde toplu.. gozunuz aydın, alın kap bılgısını, kım hangı sırketı kactan almıs, ve alan şirketın ortakları kım bakın.. YARIN ıtıbarı ıle cıddı yukselıs beklıyorum gulerde.. ıtıtrazı olan yazsın, KAP- Şirketimizin girişim yatırımı portföyünde bulunan ASY Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş. tarafından yapılan 08.11.2022 tarihli genel kurul toplantısında; ASY Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş.'nin 155.000.000-TL tutarlı sermayesinin, tamamı (B) Grubu olarak ihraç edilmek üzere 37.500.000-TL artırılarak 192.500.000-TL'ye çıkarılmasına, ihraç edilecek 37.500.000 TL nominal değerli (B) Grubu payların beher fiyatının primli olarak 2,976 TL olarak belirlenmesine, 37.500.000 TL nominal değerli payların (B) Grubu toplam 111.600.000- TL bedelle A1 Portföy Yönetimi A.Ş. Pardus Vizyon Girişim Sermayesi Yatırım Fonu'na tahsis edilmesine karar verildiği 08.11.2022 tarihli özel durum açıklamamızla kamuoyuna duyurulmuştu. Pardus Vizyon Girişim Sermayesi Yatırım Fonu tarafından taahhüt edilen sermaye ödemesinin yapılması ile ASY Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş. tarafından söz konusu sermaye artırım işlemine ilişkin süreç tamamlanmış olup, sermaye artırım işlemi 25.11.2022 tarihinde İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü tarafından tescil edilmiştir
    anlamdım bu yazıyı iyi mi kötümü

Sayfa 4/11 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •