Sayfa 4/19 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 151 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Hisse takip..

ALARK.. endekste yaşanabilecek olumsuzluklardan dolayı bu kağıt kafamda soru işaretleri oluşturdu. onun için kağıdı değerlendiren arkadaşların 6.00 desteği ciddiye almalarını tavsiye ediyorum 6.00 üzerinde yükseliş beklentim devam eder..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

dünya siyasetinin haline bakyorumda, aceba hafta arasına elinde long ile kaç kişi girebilir diye düşünüyorum..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

endeksteki satış baskısı kağıtlarımızın yükselişini engelliyor ama insanların satış korkusundan faydalanıp fişekleyebilirde..

4.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    iyice sıkıldım. KARSN olayı tamamlansada yeni kağıt eklesem diyorumda bulmakta çok zor olacak sanırım..
    SOSYAL medyada yerinde tespitleri olan bir zat ...

grafik ve tekniğin nasıl işlediğinin göstermiş..

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    SOSYAL medyada yerinde tespitleri olan bir zat ...

grafik ve tekniğin nasıl işlediğinin göstermiş..

anlasam bi yorum yaparımda anlamıyorum maalesef

6. @karar_anı siz teknik analizci degilmisiniz ? Neden anlamıyorsunuz ? KARSAN daki hedefiniz nedir ?

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by se7ven_86 Yazıyı Oku
    @karar_anı siz teknik analizci degilmisiniz ? Neden anlamıyorsunuz ? KARSAN daki hedefiniz nedir ?

evet ben sizin anladığız teknik analizden anlamıyorum. ayrıca ben kağıt yazarken sadece öneririm. detayına bakmak alan satanın işidir..

8. Temel analiz mi yani birşeye dayandiriyorsunuzdur muhakkak

Sayfa 4/19 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •