Sayfa 403/983 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503903 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Persembe cuma hissettirdi

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by horhor Yazıyı Oku
    Persembe cuma hissettirdi

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Perşembe özellikle koptu resmen bundan sonra belki dgzte ile paralel hareket eder biraz hürri.

3. Yarın sabah için tahminlerinizi alabilirmiyiz arkadaşlar

SM-J710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by alisantalya Yazıyı Oku
    Yarın sabah için tahminlerinizi alabilirmiyiz arkadaşlar

SM-J710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yarınla ilgili tahmin yapmak bu pozisyonda çok zor ama tecrübe ile doğru orantılı inanılmaz bir korku ve kafa karışıklığı var yatırımcıda bunu değerlendirip dökebildikleri kadar dökeceklerdir diye düşünüyorum yarın önemli bakalım akşam hangi rakamı göreceğiz hisse ondan sonra rahatlayacaktır
    Ben sizin hilelerinizle oyunlarınızla baş edemedim, bu bana dert oldu; ben de size boyun eğmedim, bu da size dert olsun...

5. Hürriyet satılıcak mı satılmıcak mı bu 2-3 hafta böyle geçti, bu süreçte spekülasyonlar oldu 1.75 lerden 1.30 lara kadar geldi, belirsizlik kalktı artık ilk hedef 1.80.

6. Ben bir lotu bile satmam 1,80 aşağı kim satarsa satsın. Ytd. Bu kadar bekledim. Zarardayım 1,64 aldım ta batacak yada 1,80 satacam.

7. elinde hissesi olan biri olarak söyleyebilirim ki; fiyat vermekten kaçınmalısınız arkadaşlar. spek ten başka hickimse kağıdın düşeceğini veya çıkacağını Bi-LE-MEZ.
    kağıdın çıkmasını herkesten çok ben isterim😊 bunu da bilin.
    forumda yazan rakamlari gören arkadaşlar etkilenip alır da hisse cakilirsa (Allah gostermesin) bunun vebalini kimse kaldıramaz.
    bu arada kimseye mesaj vermek gibi bir amacım olmadığının bilinmesini istemekle beraber herkese bol kazançlar dilerim.
    ytd

8. Fiyat vermeyi bende sevmem ama herşey ortada, belirsizlik ne de olsa hisseye olan güveni azaltır bi ölçüde o da kalktı dediğim gibi satış tamam, rakamlara tekniğe çağrı fiyatına bilançoya da çok takılmıyorum, el degiştirdi şirket buna takılıyorum bu aralar benim için yeterli tek sebep.

Sayfa 403/983 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •