Sayfa 403/651 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Su an bizim lehimize olacak tek şey tedarikcilerin hisse ortaklığını kabul etmesi onun dışındaki her çözüm bizim dahil olmayacağımız bir çözüm olacaktır

2. Eğer hisselerin büyük çoğunluğunu Akgiray ailesi anlaşmalı olarak satmadıysa sonuç olumlu olmaz ki borsada işlem gören şirketin Web sitesini başkasına kiralamak yasal olarak bile sorun teşkil edecek bir durum. Akgirayların onuru ve itibarı için gayret gösterir mi diye düşünmeyin para için bunları terk edeli çok oldu. Hapis korkusu, alacaklılardan gelebilecek Akgirayın ev, arsa vs kişisel varlıklarına karşı olası icra ihtimali ancak bu mahluklara adım attırabilir..ytd

3. Sattıkları hisseleri kendileri de almış olabilir ihtimaller dahilinde inşallah öyle bir durum vardır

4. En kısa zamanda spk son gelişmeler Hakkı'nda açıklama istemeli ya tahtayı kapatmalı yada açık kalacak ise ky Hakkı'nı koruyacak kararlar aldırmalı

Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    En kısa zamanda spk son gelişmeler Hakkı'nda açıklama istemeli ya tahtayı kapatmalı yada açık kalacak ise ky Hakkı'nı koruyacak kararlar aldırmalı

Ytd
    Borsa ile ilgili kurumlar Spk dahil hiç bir işe yaramıyor. Yatırımcıyı koruma kpnusu ise hiç alakadar olmadıkları bir konu. Anel Telekom için savcılığa gönderdiğimiz dosya spkdan izin için spkya gönderildi. 1.5 sene oldu ve Spk halen izin vermiş ya da reddetmiş değil. Genel kurula Elektronik katılıyorum, yazılı görüş ve önerilerim bile tutanaklara işlenmiyor kanıtlıyorum bunu, mahkemeye vermemi söylüyor Spk. Aynı Spk bimekste patron mkk kaydı olmadan 1o-20 milyon lot satıyor, hisse satış yasağı getirin patrona diye yazdım, ne yaptılar hiç bir şey, patron satışı hisse %53 halka açıklıktan %96.5 olana kadar devam etti sonrasını biliyorsunuz. Spk, hikaye bile değil, belki masal.

6. SPK ne durumda tavır takındığı her kes biliyorda millet gelip imkb yatırım yapıyor ben bunu çözedim

7. Bi adnan oktarın ne yaptığını anlamadım bide spk nın.kediciklere dokunmasınlar ama spk diye bisey belkide yoktur.arasira haber gondermese kapa kesin yok diyecem.gereksiz bir kurumdur bence.bosuna maas alip kamuyu zarara ugratiyorlar.ayni zamanda hem anelt hem memsa magduru olarak bizi yakan spk dir.köpeksiz köyde çakal çok olurmuş.yaptırım yok arkadaş yaptırım.memsa kottan atılmış damına kar yağmış yatırımcının spk 2013teki yolsuzluklar yüzünden daha yeni ceza kesiyor.aradan geçmiş 5 yıl.acele etmeseydin eyyy spk.biraz daha bekleyeydin.bazı arkadaşlar yazmış şirketi belki birisi satın alır diye.şirketin 600 milyon borcu var.en az 500 milyon sermayeye ihtiyacım var diyor patron.şirketi alan borçlarını almış olacak.karşılığinda kalan iki üç mağazadaki joysticklerlemi oynayacak alan kişi.kısacası bence elimize verdiler şarkısını dinleyebiliriz.gönülden geçen herşey yoluna girsin ama birazda gerçekçi olmak lazım.her zamanki gibi ne diyoruz,sağlık olsun...

8. Bunları bu kadar şımarık ve dokunulmaz yapan bir güç var sanki. Büyük bir iş başarmışlar ve bunun rehavetini yaşıyor gibiler;).. ytd.

Sayfa 403/651 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •