Sayfa 406/550 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon
Arama sonucu : 4399 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Sayilar10 Yazıyı Oku
    Ek 30044

Ek burada.
    İhracattaki sonuçlar henüz fiyatlamayı haketmemiş olabilir ama fırsat penceresi olarak büyük bir havuç. Enflasyonist ortam dışında fiyatlamada ek negatif faktörler neler olabilir, 2022 sonrası artan Saba ruhsatları bir olumsuzluk için bir ihtimal ama sanmıyorum
    Saba'nın cirosu devanın cirosunun %10 unu geçmedikçe fazla kafa yormaya değmez.

Baka ciddi bir risk görmüyorum, çok istikrarlı, ayağı yere sağlam basan güçlü bir büyüme var. Fiyata ne zaman yansır, ne kadar yansır, onu spekler bilir. Ama 2024 içinde endekse göre ciddi bir pozitif ayrışma bekliyorum,
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2. Merhabalar ortaklarım. Bugün bir OTC daha eklenmiş siteye. Ufak bir Moral olsun cümlemize.
    https://www.deva.com.tr/tr/urunler_h...istele=Listele

ZYNDE Kids Multivitamin+Multimineral Çiğneme Tableti Takviye

3. şubat ayı içersinde ilaca zam gelebilir mi, herşeye yüzde 5-10 geliyor, ilaç çok aşağıda kaldı. bulunamayan ilaçlarda var.

4. bizim titck deki ruhsatçı memur yine uyudu galiba saat 16 oldu hala ruhsatları yayınlamadı titck bir hafta az ruhsat bir hafta çok ruhsat yayınlıyor geçen hafta az haftasıydı bugün kabarık liste gelir muhtemelen

5. Bugünde titck doğru düzgün ruhsat yayınlamadı koskoca ülkede bir haftada 4 ruhsat vermişler iki haftadır yatıyor bunlar

6. Endeks 0,80 + bizim delioğlan %1,61 eksi bu kadar endeksten olumsuz ayrışacak ne var diye düşünmeden edemiyor insan moral bozucu.. Her gün şirkette yeni bir gelişme oluyor ürün çeşiti artıyor yurt dışı ruhsatları artıyor.. Endeksten negatif ayrışacak ne var anlamsız sabır sınıyor iyice

7. Bu sabır sınamasına yıl sonu 300 tl' leri görsek içimiz anca soğur.

8.  Alıntı Originally Posted by uyuyan Yazıyı Oku
    Bu sabır sınamasına yıl sonu 300 tl' leri görsek içimiz anca soğur.
    Cefasini çektik sefasinida süreriz umarim..

Sayfa 406/550 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •