Sayfa 407/416 İlkİlk ... 307357397405406407408409 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by fıytına Yazıyı Oku
    Cevabınız için çok teşekkürler..
    teşekküre gerek yok hocam bu gün 3 günün yorgunlugunu atmak için biraz dinlenmeye geçti ama fazla beklemez soluklanınca yola devam diyecektir bir de bu abd liler bilançoları kendileri yıllık olarak nisan gibi veriyor bunu da düzene koysa her çeyrekde verse iyi olacak şu bilanço analizini yapmak gerçekten baya zor bu şekilde ama imkb ye ayak uyduracak diye okumuştum umarım 2022 de bu uygulamayı yaparlar hayırlısı.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2. Dün ne oldu bu hissede.Anlayan var mı

Pkent bölünmemiş fiyat 18984 TL bir hisse fiyatı 2.5 milyon adet var dolaşımda fiyat 791 sen hala tavandan tabana git oranı buranı kıvır tavan yap tavanı boz sik kafalı Japon askeri kılıklı

4. Damlaya damlaya göl olur

5.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Pkent bölünmemiş fiyat 18984 TL bir hisse fiyatı 2.5 milyon adet var dolaşımda fiyat 791 sen hala tavandan tabana git oranı buranı kıvır tavan yap tavanı boz sik kafalı Japon askeri kılıklı
    ahanda öyle dediniz cezayı yedi bürüt takasa atıverdiler güzeldi böyle aşagıdan alıp yukardan veriyorduk yok öyle yagma dedi spk ve bastı cezayı bekle artık bir ay boyunca elindeki lotlarla dercesine.

6. mokuna kırmızı ok atıyon hedef uzak tutturman da imkansız şu an sen gölgene ok atıp duruyorsun be koçum tahtacı kimsin bilmem ama şööle 4 rakamları bir gör öyle okla benceşu aralar ben sadece

7. Gelen bilanço sadece Ekim Eylül arası degilmi,yani 9 aylikta 25 milyon,son üç ayda 17 milyon,senelik 42 milyon ,ben öyle anladım ama hatalimiyim

8. Ekim Aralık arası demek istemistim

Sayfa 407/416 İlkİlk ... 307357397405406407408409 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •