Sayfa 409/1049 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509909 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 3,265 - 3,272 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

OPTAIN NEW ACCOUNT bulamadım..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
    Sn ilkerx,

Generate new address ile yeni kelime gurupları gelmez ise daha önceden bahsettiğim gibi portable olarak başladı iseniz dosyaları silip baştan başlayınız bence. O kelime grupları size lazım (yenileri)

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
    Nano %35 yaptı...Diğerlerine de bulaşması dileği ile.

TRX %6
    ICX %20
    ONT %10

Gayet iyi..Buralardan çıkan KY ler şaşkındır şimdi.

Psikolojik YAS süreci

4.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Nano %35 yaptı...Diğerlerine de bulaşması dileği ile.

TRX %6
    ICX %20
    ONT %10

Gayet iyi..Buralardan çıkan KY ler şaşkındır şimdi.
    Hocam btc ile ayrışanlardan hangi altcoinler cazip görünüyor?Paranın tümüyle girmek mi gerekir yoksa %50 ile mi girelim? Bir miktar xrp var. Vet,icx,nano,trx takip ediyorum. Sanki bunlar ayrışanlar içerisinde. Ben bu altcoinlerin btc değer kazanırsa ocak- mart aylarında güzel prim yapacağını düşünüyorum. Trump azledilip Abd borsaları çökerse coinlere etkisi ne olur? Sizin düşüncenizi de merak ediyorum.

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by sllom35 Yazıyı Oku
    Hocam btc ile ayrışanlardan hangi altcoinler cazip görünüyor?Paranın tümüyle girmek mi gerekir yoksa %50 ile mi girelim? Bir miktar xrp var. Vet,icx,nano,trx takip ediyorum. Sanki bunlar ayrışanlar içerisinde. Ben bu altcoinlerin btc değer kazanırsa ocak- mart aylarında güzel prim yapacağını düşünüyorum. Trump azledilip Abd borsaları çökerse coinlere etkisi ne olur? Sizin düşüncenizi de merak ediyorum.

Başımdan geçenleri yaazyım..

İlk dibi altcoinler USD olarak gördü. Sonra bazılarına alım geldi önce ufaktan sonra hızlı artarak. Millet zaten altcoinlerden çıkıp ne varsa BTC var diye orada sıkışmıştı. BTC yavaştan tekrar koyvermeye başlayınca giden altcoinlere zıpladılar. Tabi onlar gitmişti tekrar gitmediler düzeltmeler ve zig zaglar içinde boğuldular.
    Sonra btc dipledi. BTC toplarladıkça yeni çıkan coinler de YENİ İNSANLAR onlar ile devam etti. Eski altcılar beklemeye devam ettiler. Yeni kimse gelmedi. Taki BTC bildiğiniz tepeye ulaşırken artık gitmeyen alt lara da alım geldi yani millet ne gitmiyor diye bakıp yatırımı oraya yaptı. En son gidenler en absurp çöp coinler oldu. Mesela benim XJO gibi.

Parayı bence bölmek lazım..

BTC nin diplemesini yapmasını bekliyorum. Yani bence henüz en derin darbe gelmedi.

Şu an altcoininizn BTC ye göre değer kaybetmiyor olması bile büyük başarıdır. Eğer bir de değer kazanıyor ise yapış bekle.

Psikolojik YAS süreci

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
    Fark ettiniz mi bilmiyorum, altcoinlere dağınık alımlar var. BTC ye karşı değerleniyorlar. Bence büyük yatırımcı yayılma yapıyor. BTC kendi haline brakılıyor yavaş yavaş. BTC içi bugünlerde KY kaynıyor olmalı.

Psikolojik YAS süreci

7.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Fark ettiniz mi bilmiyorum, altcoinlere dağınık alımlar var. BTC ye karşı değerleniyorlar. Bence büyük yatırımcı yayılma yapıyor. BTC kendi haline brakılıyor yavaş yavaş. BTC içi bugünlerde KY kaynıyor olmalı.
    Bank of Amerika cripto patentine başvurmuş. Olumlu haberler geliyor.Bitcoin de xrp ve diğerleri iyi fiyatlamaları devam eder diye düşünüyorum.

Sayfa 409/1049 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509909 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •