Sayfa 41/226 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 1806 madde; 321 - 328 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. %2,92 gelmiş. kaba hesap 3 diyelim biz. benim açımdan iyi bir miktar. 2000 nakit bağladım üzerini de halihazırdaki hisselerimi teminat gösterdim. 700 liralık hisse geldi. %100 le satsam bir aylık doğal gaz faturasını öder

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ben niye görmedim nerden baktiniz

3. Cuma seans kapandığı zaman hisse miktarı belli olmalıydı.Neden bu kadar bekliyorlar nedir yani halen belli değil ne lot verdiği.

4. DAĞITIM BELLİ OLDU SADECE 9 TL DEN EMİR GİRENLER TALEP ETTİĞİ LOTUN %2,925i KADAR LOT ALACAK

Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    DAĞITIM BELLİ OLDU SADECE 9 TL DEN EMİR GİRENLER TALEP ETTİĞİ LOTUN %2,925i KADAR LOT ALACAK
    daha yüksekten tahtadan halkımıza arz edecekler....

kendi internet sitesinden görülebilen 9 aylık finansalları çok iyi değil...

yurtiçi sürümden kazanan düşük kar marjlı BİM ve A101 gibi şirketlere satış yapan yapan bir firmanın bu kadar yüksek kar marjı yapabileceğini bugüne kadar hiç düşünmemiştim...inşallah bu güzel finansalların devamı gelir...ama 9 aylıklar beni işkillendirdi...

brüt karın azımsanmayacak kadar bir kısmı stok artışından geliyor...yurtdışı cirosunda bir artma da göremedim...

6. Demek ki bireysel yatırımcının talebi halka arz edilen miktarın yaklaşık 33 katı olmuş. Telebin yüksek olması gelecek sene icin büyük şirketlerin halka arz iştahını artıracaktır.

7.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Demek ki bireysel yatırımcının talebi halka arz edilen miktarın yaklaşık 33 katı olmuş. Telebin yüksek olması gelecek sene icin büyük şirketlerin halka arz iştahını artıracaktır.
    Bence eşit oranda dağıtım olmalı halka arzlarda. Parası olan basiyor parayı hisse alıyor, biz gibi küçük yatirmciyada küçücük lotlar geliyor. Şu bir gerçek para parayı çekiyor, ne kadar paran varsa o kadar çekiyor...
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

8. ben de bir şey gözükmüyor

Sayfa 41/226 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •