Sayfa 411/944 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511911 ... SonSon
Arama sonucu : 7550 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Sn trendhound hangi 5 sırasıyla rica ediyorum
    Ben hep 1 e RSI bakasım geliyor sonra da duruyorum.
    Bu hisseden hisseye değişebilir. Karar size aittir. Deneme yanılma yöntemiyle hangi indikatörün çalışıp çalışmadığını bulacaksın. Subjektif bir mevzudur, ciddi emek ister.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

2. sn TRENDHOUND
    Size sorduğum soruları görebildiniz mi?
    Zahmet olmazsa cevap verebilir misiniz? Gerçekten merak ettim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,516
     Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Hisse geri alımlarının BİST'teki uygulaması farklı. SPK yönetmeliği 2 yıl süre vermiş. Hisse geri alımı yaptıktan sonra 2 yıl içerisinde ya bu geri aldığın hisseleri tekrar geriye satacaksın veya da sermaye azaltımına gidip bunları imha edeceksin. Bu koşullar da şirketlerin elini kolunu bağladığı gibi kurumsal manevra alanını da daraltıyor.
    Maşallah topiği doldurmuşsun,benim takıldığım KENT ve PKENT sinek avlıyor,tek başıma yazıyorum bana laf çakıyorlar hayallerlenmi konuşuyorsun diye,belirteyim KENT 200 ortalamaylan 989 yaptı yani %500-PKENT 150 ortalama 380,ikiside tavanda,tabki huyumu bilirsin arada çok trade yaptım

4.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Bu hisseden hisseye değişebilir. Karar size aittir. Deneme yanılma yöntemiyle hangi indikatörün çalışıp çalışmadığını bulacaksın. Subjektif bir mevzudur, ciddi emek ister.
    Kapanış ne olur bilinmez de 15 dk önce sizi dinleyen ve hissesini satan şu an zararda

5. Şahsen MACD ile RSI teknik analizin olmazsa olmazlarıdır diye düşünüyorum. Destekleyici indikatör olarak Bollinger çizgilerini her daim dikkate alırım. Neden derseniz, standart sapma yani olasılık ile ilintili olduğu için. Ortada 3 standart sapmalık bir olay var ise bunun olasılığı zaten yüzde 1 in de altına inmiş demektir ve aksiyon zamanı gelmiş mesajı çıkar buradan. Ortalamalar kanunu (law of averages) benim en sevdiğim kanunlardan biridir, bu kanun borsa ortamında gayet güzel çalışır.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

6.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Maşallah topiği doldurmuşsun,benim takıldığım KENT ve PKENT sinek avlıyor,tek başıma yazıyorum bana laf çakıyorlar hayallerlenmi konuşuyorsun diye,belirteyim KENT 200 ortalamaylan 989 yaptı yani %500-PKENT 150 ortalama 380,ikiside tavanda,tabki huyumu bilirsin arada çok trade yaptım
    Selam refaba eski dost, bilinçli borsacıların başında sen varsın. Sportiflerde birlikte bayağı macera yaşamıştık hatırlarsan. FENER 6 liradan nerelere geldi bak. Teknik analiz sağolsun, onun ekmeğini yiyoruz.

7. Adam gelmiş her satırı tecrübe ve bilgi olan birşeyler yazıyor . Hedef fiyat da vermiyor sadece soruyor. Aldığı cevap. "hayrola biraderrr sen ne ayaksın tam da şimdi geldin " ya da " seni dinleyenler son 15 dk içinde zarar yazdı naberrrr" Bu topik aslında TR nin labortuvar ortamındaki mikroskop altındaki minik bir örneği. Hani dayı ya soruyorlar geçineniliyor musun. nerede yeğenim diyor. peki kime oy vereceksiniz . tabikide rte . 1.5 sene önce nerede idin diyor 1 sene önce 2.5 dolarda biz buradaydık da ne oldu.
    Adamın derdi para kazanmak olmayınca böyle oluyor işte.

8. Deliler susuyor, profesörler başlıyor. Ortayı bi tutturamadık 🥲

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

Sayfa 411/944 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511911 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •