Sayfa 412/923 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512912 ... SonSon
Arama sonucu : 7379 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bu gün ki bağkur primi ile 40*50 senenin hesabı 96 bin -120 bin dolar eder. O parayı kemdin bir yere ayırsan bir yerlerde değerlendirsen bugün ki maaştan iyi gelirin olur. Ben oğlana sigorta ya da bağkur yaptırmayacam oraya yatıracağı parayı altın döviz yatırım vs yapsın en azından o yaşa geldiğinde rezil olmasın. Bugün ki sistemde yaşlı nüfusu artacak genç nüfus azalacak 10-20 yıl sonra emekli maaşı asgarî ücretin 1/3 1/4 üne düşer. Belki bir çok kişi benim gibi düşünecek SGK ya da bağkur primi yatırmayacak asıl o zaman sistem daha da beter olur. 1/3 1/4 bile hayal olur.
    120 Bin dolarla Konyada bugün bir emlak alsan, akmaz kokmaz cinsinden çok net kaç para kira geliri getirir?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bu imza benim degil deyip, mahkemeye atar o isi.

Sonra gider hakim ayarlamaya ugrasir.

Oyle olmaz, Hakimi duzelt hakimi.

Bir de verilen mahkeme kararlarina yapilacak itirazlari sinirla.

Yoksa adam olene kadar mahkeme filan bitmez.
    Bu kanunlar ile Osman Kavalaya yapılan gibi yapmazsan kimse içerde doğru dürüst yatmaz. İtalyanlar Mafyayı çökerttiğinde oldu gibi ayrı bir birim ve yasalar çıkarmak lazım. Hatta bununla ilgili hukuki çalışmalar şimdiden yapılmalıdır.

3. En iyi western filmin açılış sahnesi.
    Vizyonda.
    Ücretsiz.Bilet almaya gerek yok.

https://www.youtube.com/watch?v=uhYLfK8GSr0

https://www.youtube.com/watch?v=efdswXXjnBA
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bu imza benim degil deyip, mahkemeye atar o isi.

Sonra gider hakim ayarlamaya ugrasir.

Oyle olmaz, Hakimi duzelt hakimi.

Bir de verilen mahkeme kararlarina yapilacak itirazlari sinirla.

Yoksa adam olene kadar mahkeme filan bitmez.
    Bu durumda plan B. işleme girer, Silivri de Osman Kavala ile beraber volta atarlar, o mahkeme de hiç bitmez.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    120 Bin dolarla Konyada bugün bir emlak alsan, akmaz kokmaz cinsinden çok net kaç para kira geliri getirir?
    İki ev rahat alırım o paraya bugün 10 bin olsa 20 bin lira getirir. Dükkan daha avantajlı hem vergiden muaf olan kısmı yüksek. Stopajı da kiracı ödüyor Konya'da.

6. Dükkanın kira istisna tutarı 2024 için 240 bin TL. Evden o kadar kira alsan 30 binden fazla vergi ödersin.

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bu durumda plan B. işleme girer, Silivri de Osman Kavala ile beraber volta atarlar, o mahkeme de hiç bitmez.
    Onu diyorum ya, hukuku duzelt Hakim korkmasin.

Hakimlerimiz de bu toplumda yetismis kisiler, onlar isi bilir.

Avustralya yapiyor, adam trafik cezalarini odememis, yolda yakaliyor, atiyor iceri, sonra onune bir telefon koyuyor, Avukatini mi ararsin, anneni mi bilmem, ama bu para yatmadan buradan cikamazsin diyor.

Ne insan hakki ne bilmem ne.

Avustralyali'nin odu kopuyor simdilerde, aldigi cezayi gidip aninda oduyor.

Hani bi laf vardir. kasinan bilmemneye ilac Bagdat'tan gelir diye, o hesap.

8. Ben çok uzun vade geleceği düşünerek gümüş alırdım kg kg al koy at unut. Bu elektrikli otomobili dünyada tam oturduğunda. Gümüş daha çok kullanılacak altın gümüş rasyosunda çok açılma oldu.

Sayfa 412/923 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •