Sayfa 414/533 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon
Arama sonucu : 4259 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

Alıntı Originally Posted by cemmer97 Yazıyı Oku
    Liman isletmeciligi yapan şirket ayrıdır. Ege Gübrenin yüzde yüz iştirakidir. Fakat yasal olarak ayrı tüzel kişiliği vardır.
    Limanin yüzde yüzü EGEGÜB ündür.
    EGEGÜB un yüzde 46 i halkta,
    yüzde 41 civarı gencer holding in,
    yüzde 13 ü recep efendi hazretlerinindir.
    Liman halka arz edilirse gerçek piyasa fiyatina kavusur.
    Ytd

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. dolar grafık

3. nemrut korfezi...

liman, fabrika ve arsa...

arsa ve liman...

liman...
    Son düzenleme : miper; 23-09-2023 saat: 11:23.

4.  Alıntı Originally Posted by dadaş3525 Yazıyı Oku
    Anlamsız yorum yapmayın hiç anlamı yok hayali benceler ile kafa bulanık mı sizin size göre ne olduğunun piyasa için hiç önemi anlamı yok siz sadece sizce değil sorun mevcut varlık analizi sizce bu liman kaç milyar dolar onun sizcesi daha anlamı soruyorum sizce 4-5 milyar dolar eder mi
    Yazdık ya arsası dahil 1 milyar dolar eder diye. 4-5 milyar dolar rakamı nedir öyle!? TL karşılığı 110-145 milyar tl yapar ki mümkün değil!

Şirket piyasa değeri 5 milyar tl. Öyle bir ihtimal olsaydı şuan en az 40-50 milyar tl de olması gerekirdi

Konuyla ilgili eski bir haber paylaşalım. Siz karar verin liman değerini

https://www.bloomberght.com/petkimin...ar-1796695-amp

5. Aliağa denize sifir sanayi arsası donumu 250.000$...hesabı buna göre yapalım..bu benim tahminim degil bolgedeki liman sahibi bir sirketin bu islere bakan calisaninin soyledigi bilgi..ayrica o kisi Nemrut korfezindeki en degerlilerden birisi diyor...konteynir kuru yuk ve sivi yuk limani...depolama vs....
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Yazdık ya arsası dahil 1 milyar dolar eder diye. 4-5 milyar dolar rakamı nedir öyle!? TL karşılığı 110-145 milyar tl yapar ki mümkün değil!

Şirket piyasa değeri 5 milyar tl. Öyle bir ihtimal olsaydı şuan en az 40-50 milyar tl de olması gerekirdi

Konuyla ilgili eski bir haber paylaşalım. Siz karar verin liman değerini

https://www.bloomberght.com/petkimin...ar-1796695-amp
    SM-G780G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Benim biçtiğim değer arsa artı limanı 30 milyar tl. Bu işlerin içinde olan bir kişi olarak söylüyorum. Bana bu rakamın üstü köpük geliyor

30 milyar lira bile mevcut piyasa değerinin 6 katı yapıyor. Yani 6 kat potansiyel demektir bu. Şirket elinde tuttuğu varlığına göre beleşten az pahalı

Umarım dediğiniz gibi 2 milyar dolar yapıyordur sadece arsası! Torunlara bırakırız paylarımızı.

7.  Alıntı Originally Posted by MIHNANA Yazıyı Oku

Gazamız mübarek ola.
    Maharaj dostumda 1 milyar demiş..darbı meselde ne diyordu atalar kedi buradaysa ciğer nerde,ciğer buradaysa kedi nerede...beni baştan çıkaracak rakamlar 500 tl den sonraki rakamlar aşagisina ereksiyon bile olmaya değmez)
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

Sayfa 414/533 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •